Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Metalfan

    senior tag

    Ezután érdekes váltás lett, mert egy LG KP500-at vettem. Nem sokáig volt nálam, mert miután megismertem, csalódtam benne. Ez lett volna a széles tömegek számára elérhető touchscreen? No thanks, ennél még a WM 5.0 is jobb volt, pedig az is néha Taigetosz pozitív volt.

    Detto ugyanez volt velem a Samsung S5230-al. Két hétig bele voltam buzulva abba a telefonba, utána meg pár napon belül szívből meggyűlöltem. Egy nyarat bírt ki nálam, pedig eddig legalább egy évet bírtak nálam a telók.

    [ Szerkesztve ]

  • Metalfan

    senior tag

    válasz kbencee #13 üzenetére

    Az a helyzet, hogy hardveresen korrektül meg volt csinálva, nem is azzal volt a bajom (a papírvékony hátlapot leszámítva), hanem csak a szoftverrel, mert a hibák nagy része szándékosan került bele, mivel úgy lett tervezve a TouchWiz felület. Lassú, logikátlan, és nagyon nem user-friendly, az összes pozitívuma egyedül a látványossága (mint egy szőke nő, komolyan...). És az a baj, hogy ezek nem bugok, hanem fícsörök. Nem bug, hogy naptárban ha felveszek egy új eseményt, kb minden mezőhöz 10 karakternyi szöveget lehet bevinni, a feljegyzésekhez 70 karaktert (amit aztán szépen egy post-it formájában a készenléti állapotban is láthatunk, de a cetli fele üres), illetve a zenelejátszóban lehet előadó és album szerint szűrni, de ha belépek az előadóhoz, akkor nem bontja tovább albumokra, hanem ömlesztve kapom meg mindet:W ...ennyi jutott eszembe így fél év távlatából, de ha akkor kellett volna felsoroljam, hogy mért utáltam a telót, amikor eladtam, akkor jóval hosszabb lett volna a felsorolás.

    ui: ja igen, a festék pár héten belül lekopott a teló sarkairól, pedig vigyáztam rá.

Új hozzászólás Aktív témák