Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcsin

    senior tag

    válasz Aethel #332 üzenetére

    Én soha de soha többet nem zötyögök mégegyszer Prágába, megfogadtam :D Legutóbb valami szlovák túrázóknak(teljes sátortáborral) kellett fél órát magyarázzam egy nem létező nyelven és máv jeggyet lobogtatva hogy nekem helyjegyem van és én le akarok ülni mert amúgy 40 fok van és amúgy is állni lehet a folyosón.
    Vs. repülő:
    1óra alatt ott van az ember még beingázással is. Persze normál időben, nem akkor, amikor kitört egy világjárvány és se gyógyszer se oltás nincs ellene fixen:D

    Varsó nekem tavaly októberben volt meg repülővel már. Airbnb-ztünk jó helyen :) Sokkal olcsóbb volt mint bármelyik szállás lett volna hasonló metróközeli helyen. 1-2 látnivaló kimaradt a listáról ( pld a vodkamúzeum) de utólag idehaza ittam lengyel vodkát és isteni volt. A bank múzeum kifejezetten király volt, meg ingyenes bár az inflációt nem sikerült 3% on tartsam egykönnyen az interaktív játékban.

    Van-e félnivalója annak, aki most utazik? Szerintem van. Ismerősnek a barátnője jól leszervezte olcsón Izlandot még tavasszal. Aztán kiderült utólag hogy vagy drága teszt van érkezéskor vagy karantén. Ez megdobta az olcsó repjegyet. Fertőzés szempontjából meg én inkább kirándulgatok idehaza ha kikapcsolódnék. Fürdőzésrő, csúszdázásról, velencei tavazásról is lemondtam. Ez ilyen szegényes év...de cserébe rakattunk fel idén klímát.
    Nekem az is a problémám hogy színezgetik az országokat hétről hétre, fene se tudja hogy mire hazajövök x hét múlva, mi a franc lesz.

Új hozzászólás Aktív témák