Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    hát én annyira nem éreztem játék közben, hogy égető szükség lenne patchre... már az alapoknál kezdve el lett szúrva szerintem olyan szinten a játék, hogy ezen már semmilyen patch nem segít :S az, hogy a kirúgott ablak szilánkjai lebegtek pl a levegőben meg sem lepett... a sok idióta hallucinálás meg már szerintem idegesítő lett... az első részben nagyon jól el lettek találva... akármit csinálnak, a játék ugyanolyan monoton hulladék marad 99folt után is :S
    leírtam róla a véleményem már máshova: "megyek->lövök->megyek->lassítva lövök->megyek hallucinálok->megyek->beülök a páncélba és azzal lövök->megyek->eltekerek 1 kart" kb erről szól az egész... (jah és néha néha pofánveregetem almát, amikor rám akar mászni... meg halucinálom a mezőt a hintával... ezeket majdem kifelejtettem) a katonák meg csak jönnek és jönnek... parahangulat meg nincs... számomra vontatott lett az egész... pedig vártam nagyon... :(

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák