Új hozzászólás Aktív témák

  • Antosz

    tag

    Szevasztok! Nekem 1 hónapja van meg a Motorola moto G5. Elötte egy WayteQ TALK 5H volt 2 évig hibátlanul használtam. Azt is a mobilarena ajánlásával vettem, pont mint a moto G5-öt is. Semmi bajom vele. WiFi, 4G egész nap megy. Emaileket fogadok-küldök. Néha ránézek az épületfelügyeleti rendszerre, munkám miatt jól jön néha. Belefér még kis face is. Napjába hát meg nem mondom mennyit de átlag felhasználással nyomkodva, pár hívással, 1-2 sms-el nekem akku az 3 nap. A 3. nap végére 15%-on van. Majd megy éjjszakára töltőre és ennyi... Kamerája az előző telómhoz képest (TALK 5H) sokkal jobb. Fontos mert fotózok is nem keveset. A készülék tökéletes. Eddig mindig rootolni kellett, hogy letisztítsam az Androidot. Ezt nem kell mert alapból letisztult, felesleges programoktól mentes. Pár appot: Drive, Google alkalmazások, billentyűzet, stb... letiltottam mert nem kell nekem. Google search keresőt a főképernyőről még nem sikerült eltüntetni. :( Viszont maga a készülék hibátlan. Grat a teszthez. Sokat jelentett az új telefon választás során.

    Szerk: Ami a legjobb, hogy 1 újjlenyomathoz 2-t olvastattam be. Ugye ahogy beolvasod megy körbe egy csík. Én beolvastattam a mutatóujjam a kör feléig majd a hüvelykujjam is beolvastattam mire körbe ért a csík. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Apple iPhone 13 - Apple Mac Mini M2 (2023)

Új hozzászólás Aktív témák