Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsirfecske

    addikt

    válasz Stauffenberg #25388 üzenetére

    áhh nem akartam ezzel tölteni az időt, de akkor: 23 könyvtáram van az sd gyökérben, ha még ide beteszek 8-at ami a médiában van, akkor 31 közül kell keresgélnem azt a 8-at amit használok. ennek semmi értelme. persze csinálhatnék egy külön könyvtárat a saját adatoknak és lehetne az a home, de a mostaniak közül nem csak a csengőhangok, hanem a háttérképek és egyedi kontakt képek is ott vannak (amikből meg ki tudja már mit használ a teló és mit nem). tehát szét kéne válogatnom a saját média fájljaimat két könyvtárba, amit ugye nem akarok (backupnál se jó ha emiatt elfelejtem lementeni stb). tehát mindegy is a miért, a lényeg hogy ami a problémám azt nem tudom megoldani, csak kerülőúton.

    ja és nincs a poweramban ilyen különben nem írtam volna (nem vagyok ész nélkül kérdezgetős tag, utánapróbálok a dolgoknak mielőtt kérdezek), de köszi a segítő szándékot. igazából a powerampnak kellene tudni alkönyvtárakat kezelni az sd-n belül a music dir kiválasztásnál és kész.

    amúgy olvastam valahol hogy a .nomedia fájl használata veszélyes mert az android media process automatikusan törölheti a mellette lévő médiafájlokat "szinkronizáláskor". nemtom igaz-e, csak gondoltam szólok.

    Shyciii:
    köszi a segítő hozzászólást, pont ez a lényeg hogy jelen esetben csak a medai könyvtárat engedi beállítani a poweramp, annak alkönyvtárait külön nem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák