Új hozzászólás Aktív témák

  • chab7

    addikt

    válasz Looserke #37099 üzenetére

    Persze hogy megmarad a root, ahhoz a részhez nem nyúl csak egy full flash (pl vissza gyárira sbf flashkor)
    Kalibrálást nem hogy érdemes ilyenkor, hanem a jó akkuértékek kiszámításához ajánlott is.
    Ez új rom felrakásánál mivel amúgy is 100%-os akkuval ajánlott kezdődhet is a telepítéskori wipe data/cache melletti wipe battery-vel is. De így utólag is, csak legyen 100%-on az akku hogy utána a kalibrációt egy full merítés majd újbóli full töltéssel el is végezhesd.
    Merítés közben ne dugd semmire, töltéskor kapcsold be és míg fel nem töltött ne húzd le (100% után érdemes ilyenkor még rajta hagyni legalább míg a 4167-es értéket el nem éri és a töltőáramnak 0mA-t nem mutat - én van mikor ilyenkor pl egy egész éjszakára rajta hagyom)
    A cpu beállításokban ez a cm-nél alapból benne van, nem kell a setvsel hozzá. Bootmenüben megnézheted mikre van állítva és ott változtathatsz is (save legyen a végén mert különben nem menti el.)

    Érdemes a memkarit formézni is, mondjuk én a HTC-ből (winmo) ahogy volt tettem át és azóta is rendben van.

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Új hozzászólás Aktív témák