Új hozzászólás Aktív témák

  • gzoll

    tag

    Hát nekem a Z2 Play amióta megvan azóta vannak hibái, és most egy nagyon érdekes dologra bukkantam. Rendeltem egy másik Z2 Play-t a napokban, mert a szoftveres hibák után most szétment az egész telefon, felpúposodott az akku, és kinyomta a kijelzőt, de továbbra is ebben a telefonban van meg (elvileg) kompromisszum mentesen minden, amire nekem szükségem van. Szóval megjött az új darab, most már csak valami 160€ volt és ha új telefont vennék akkor is kb ennyit szánnék rá, kap még egy esélyt a dolog. No megjött, de nem figyeltem oda és amazonon se jelezték de ez single sim-es. Viszont a típus szám tök ugyanaz a telefon alján. Belenéztem a sim lyukba , és ott van minden csatlakozó, két sim lent meg az sd kártya. A SIM tálcán be van tömve a felső sim helye. A szoftver pedig azt jelz fent az értesítési sávban, hogy két SIM kártya hiányzik a telefonból. No de nekem itt van ugye a régi készülékből egy sim tálca ami ugyanez ugyebár csak nincs betömve a felső sim, és amint berakom két kártyával puff már csak egy sim-et mutat az értesítési sávban. Szóval ez valami szoftveres korlát lehet, jó nagy hülyeségnek tartom, de ha ez a készülék nem esik atomjaira egy év alatt akkor jó barátok leszünk. 😁

Új hozzászólás Aktív témák