Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz ddekany #137 üzenetére

    Hasonlóképpen látom én is (+ VGA ha tehermentesíti a procit az nagyot tud menteni), de ezt ne egy W10 update döntse el, hanem majd a user vesz másikat ha már túl lassú neki. Meg természetesen nem vagyok annak se pártolója hogy "jómégazapéhármas ímélezni", nyilván jobban megéri egy modern alacsony fogyasztású chip ami töredéke elektronból sokszoros teljesítményt tud. Ettől függetlenül szerintem ha i szériás gépről beszélgetünk akkor az manapság a bőven jó kategória kéne hogy legyen, az alap hsz amire válaszoltam kb arra ment ki hogy 2 év után dobd ki a gépedet mert anno W95-98 korszakba is két év után ment a kukába.

    Azóta azért nem nőtt akkorát az igény, nem véletlenül mennek nagyon a low power chip-ek, a teljesítmény bőven elég már évek óta, inkább a fogyasztást reszelgetik.

    Amúgy valahol vicc kategória hogy egy crysis elfut egy jobb C2D-n egy erősebb VGA-val de a youtube nem képes magából 60FPS-t kifacsarni, a neten meg annyi szutyok háttérben futó kód van hogy jobban eszi a gépet mint anno a PC benchmarkok istene...

Új hozzászólás Aktív témák