Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raggg

    senior tag

    válasz FefeeX #50 üzenetére

    Nekem PC-hez még a hőskorban volt gamepadom (Tony Hawk's Pro Skater, Colin McRae Rally első részei idején), szóval csak a PS kontrollerről tudok nyilatkozni: én az ilyen tipikus ósulis verekedősöket (Tekken, Mortal Kombat, Soul Calibur...) valahogy DPAD-on tudtam normálisan játszani; az újabbakkal már nem nagyon van tapasztalatom.

    De biztosan jó az analóg is, gondolom megszokás kérdése (itt a szintén emlegetett God of Warban, Batmanben nyilván jobb, igaz ezek nem verekedős játékok, legalábbis nem olyanok, mint a MK).

    Azt furcsállom, hogy itt vannak, akik a bill.-re esküsznek - az én véleményem szerint alkalmatlan a verekedős játékokhoz a billentyűzet. A másik, hogy jól el lehet ugyan szórakozni ezekkel a játékokkal egyedül is, de a foguk fehérjét szerintem akkor mutatják meg, amikor haverokkal összeülve csépelitek egymást valami házibuliban, teadélutánon, whatever. Na és ugye egy billentyűzetet ketten csapkodni nem biztos hogy olyan jó, még ha általános suliban a 10 floppyról felmásolt MK-ban még oké is volt. :-)

    Akiknek nincs konzolja, vagy nem terveznek venni, azok biztosan örülni fognak ettől függetlenül a játéknak, bár én kizártnak tartom, hogy ugyanazt az élményt tudná nyújtani PC-n, mint konzolon. Illetve szerintem még senki ne igyon a medve bőrére, mert ha jól emlékszem a Deceptiont is beígérték PC-re (vagy a Deadly Alliance-t?) és abból sem lett semmi.

    ragklaatPS

Új hozzászólás Aktív témák