Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) icon

icon
(senior tag)

Jöjjön csak!!!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#2) Xirtam

Xirtam
(veterán)

Na ez egy jó hír lehet a PC-s játékosoknak! Megérdemlik, mert eléggé jól sikerült részről (reboot)-ról beszélünk!

(#3) McNamara

McNamara
(Ármester)

Hurrá! Már várom! Ez a rész meg különösen jóra sikeredett.

(#4) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

"Ti mit gondoltok ezek után, hogy fogják fogadni a PC-s játékosok az évek óta konzolokon megjelenő szériát?"

Szerintem úgy várják majd mint a Messiást..
Tudom..SF4 meg izé, de amúgy kb nulla hasonló játék van PC-re.
Én személy szerint, akarom ÉS MOST AZONNAL! :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) ->Raizen<-

->Raizen<-
(veterán)

Remegő kezekkel várom a megjelenést! :K

(#6) TESCO-Zsömle

TESCO-Zsömle
(félisten)

Én nem hiszem, hogy meg fogom venni. Max kipróbálom, de ennyi.

A MK gyermekkorom meghatározó része volt, de ma már többre vágyom, mint hogy egymást agyabugyáljuk haverokkal átlag havi 1 billentyűzetet felzabálva.

(#7) WhiteWalker

WhiteWalker
(veterán)

Majd az eladások eldöntik mennyire érte meg pc-re kiadni...

PES & ISS PRO only

(#8) Sub-ZeRo válasza TESCO-Zsömle (#6) üzenetére

Van xbox kar is, az meg jobban van össszerakva mint egy billentyűzet.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#9) oriic válasza Sirandrish (#4) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Végül is az MK4 óta nincs hivatalos MK játék pc-re. Csak emuval tolható szörnyek. ;]

Live-Die-Respawn

(#10) menalcas

menalcas
(őstag)

Húúúúúú tuti polcra kerülne nálam :))

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#11) Xerxész

Xerxész
(őstag)

Jöjjön csak, most azonnal! :P
Még új karaktert is rakjanak bele, úgy fair! ;]

(#12) TESCO-Zsömle válasza Sub-ZeRo (#8) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

De az kevésbé bírja ki, mikor falhoz vágják. Billentyűzetet visszafogja a kábel. :P

(#13) fatallerror

fatallerror
(addikt)

én bunyóznék benne :D bár nem hiszem h jön pc-re

egyébként a hirdetés az rövid i-vel van ;]

don't tell me what i can't do!

(#14) Sirandrish válasza oriic (#9) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Hát igazából a PS2-s MK-kat próbáltam, de PS2-n meg volt DBZ meg Tekken, Boxon meg Soul Calibur szóval azokat az MK-kat igazából én legszívesebben lehúztam volna a WC-n :D
De ez..EZ..EZ valami kegyetlen :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) ricshard444

ricshard444
(veterán)

PS3-n EGYEDÜL játszva nem győzött meg, de haverokkal biztos vicces lesz.

Vannak dolgok...

(#16) fatallerror válasza ricshard444 (#15) üzenetére

fatallerror
(addikt)

ne legyél forever alone :DDD az ilyen játékok mindig is haverral voltak a jók (esetleg ha tényleg nincs akkor online). emlékszem még mikor ezt meg a tekkent játékteremben nyomattuk :DD

don't tell me what i can't do!

(#17) ricshard444 válasza fatallerror (#16) üzenetére

ricshard444
(veterán)

Valljuk be az ember általában egyedül ül a gép elé játszani :) Online lehet a megoldás erre a problémára az biztos.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#18) Sub-ZeRo válasza TESCO-Zsömle (#12) üzenetére

Van vezetékes kar is. ;)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#19) TESCO-Zsömle válasza Sub-ZeRo (#18) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Meg nyugtatószer. ;]

Az igazság az, hogy nem a havi 1 billentyűzet anyagi vonzata a "baj". De ez az írásomból is kiderül. Egyszerűen többre vágyom, mint agyatlan verekedésre. Kinőttem belőle.

Történetet akarok, rejtélyt, valamit, amin gondolkodhatok. Döntési lehetőségeket, amik befolyásolják a későbbi játékmenetet, stb...

[ Szerkesztve ]

(#20) ->Raizen<- válasza ricshard444 (#17) üzenetére

->Raizen<-
(veterán)

Xboxon toltam online a dc universe-t is ott is volt pár gyerek aki úgy tolta hogy az nem emberi én flash-el isten voltam. :DDD

(#21) Xerxész válasza ->Raizen<- (#20) üzenetére

Xerxész
(őstag)

Jah, azok ott online nagyon betegek. :DDD
Volt is asszem valami videó, amiben valaki 60 vagy 70%-os sebzést érő kombót nyomott le Scorpionnal... Namost az ilyenek szarrá vernének másodpercek alatt.
Jó lesz nekem CPU nevű ellenfél is. :DDD

(#22) Sirandrish válasza TESCO-Zsömle (#19) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Eldöntheted hogy Fatality vagy Brutality :DDD :DDD

(#23) flakter

flakter
(tag)

Remélem követni fogja az Injustice is a PC-re való portolást, miután ezt piacra dobták :)

[ Szerkesztve ]

..FlaK..

(#24) fusmester

fusmester
(csendes tag)

Jöjjön csak. PS-en nagyon idegesítő az online rész (vesztés előtt kikapcsolják a gépet, mikor jól állsz flooddal visszafognak stb...) rémálom megszerezni az öcsiket. Pc-n nekem minig jobban is kézre esett. Várom :)

(#25) FefeeX válasza Xerxész (#21) üzenetére

FefeeX
(veterán)

Van benne gyakorlás, választasz egy karaktert és begyakorlod egy pár óra erejéig :)
Scorpionnal még most is egész jó vagyok, pedig vagy fél éve nem játszottam, max 1-2 meccset néha haverral :)

SC2 profile: http://eu.battle.net/sc2/en/profile/359830/1/FefeeX/; XBL profile:FefeeX

(#26) oriic válasza flakter (#23) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Szerintem attól függ milyen lesz a fogadtatás, de nem hiszem hogy mostanában várható Injustice port.

Live-Die-Respawn

(#27) dredbiro

dredbiro
(senior tag)

Véégre :C Polcon a helye :K

Tanuló: Hú, a hülye majdnem nekünk jött, még jó hogy fékeztél! Oktató: Én a STOP tábla miatt fékeztem! Tanuló: Akkor ezzel azt akarod mondani, én vagyok a hülye?

(#28) oriic válasza dredbiro (#27) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Inkább steam-en, nem hiszem hogy lesz dobozos verzió.

Live-Die-Respawn

(#29) dredbiro válasza oriic (#28) üzenetére

dredbiro
(senior tag)

Akkor ott,SMD-on hány estén játszottam "kockásra" a szemem,fúú :DDD

Tanuló: Hú, a hülye majdnem nekünk jött, még jó hogy fékeztél! Oktató: Én a STOP tábla miatt fékeztem! Tanuló: Akkor ezzel azt akarod mondani, én vagyok a hülye?

(#30) McNamara válasza oriic (#28) üzenetére

McNamara
(Ármester)

Hmmm, az nem lenne jó :(

(#31) P3TR!CK

P3TR!CK
(senior tag)

Hát, ha 21-én bejelentik, akkor duplán berúgok. :DDD Ez a nemes nap a születésnapom is egyben. :)

iPhone 6 Plus 16GB Space Grey @ iOS 8.4 Jailbroken & iPad Air 2 16GB @ iOS 8.4 Jailbroken

(#32) oriic válasza P3TR!CK (#31) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Előre is Isten éltessen!: :DDD

Live-Die-Respawn

(#33) P3TR!CK válasza oriic (#32) üzenetére

P3TR!CK
(senior tag)

Köszönöm szépen! :R

iPhone 6 Plus 16GB Space Grey @ iOS 8.4 Jailbroken & iPad Air 2 16GB @ iOS 8.4 Jailbroken

(#34) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

Én már elővettem és leporoltam az X360 joyomat szóval ideje lenne bejelenteni :D

(#35) icon válasza Sirandrish (#34) üzenetére

icon
(senior tag)

Nekem mindennapos használatban van... de jöhetne már ma este, némi brutality kivégzést volna kedvem már lenyomatni

(#36) Sirandrish válasza icon (#35) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Hát én elég kevés olyan játékkal játszom, ahova jól jön a Joy..
Még anno az AC-khez vettem mert akárhogy állítottam a billt, sehogy sem esett kézre.
Azóta csak néhány autós esetleg sport játék amihez előkapom..

Mostanában amivel játszottam, D3, TR, Bioshock, Resi 6 pl, azokhoz meg tökéletes volt a bill :K

[ Szerkesztve ]

(#37) Anonymus X válasza Sirandrish (#36) üzenetére

Anonymus X
(tag)

Én billentyűzettel fogom játszani. Mivel a régi részeket is billel toltam, ezért én ezt szoktam meg. A PS3-as demót sem tudtam igazán jól játszani a PS3 vezérlővel.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#38) raggg válasza Sirandrish (#14) üzenetére

raggg
(senior tag)

Azért a MK: Deception igen jó volt PS2-n. Szerintem az volt a legjobb rész.

ragklaatPS

(#39) Sirandrish válasza Anonymus X (#37) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Bele se mernék kezdeni billen már egy ilyen játékba.
Igaz, én csak a 4et toltam billel, az elődöket meg ami utána megjelent PS2-re azt mind mind joy-al toltam :K

raggg Nálam Soul Calibur (BOX), DBZ Budokai Tenkaichi 2 (PS), és Super Smash Bros (GC majd WII) mellett labdába sem rúgott az MK :N

[ Szerkesztve ]

(#40) Xerxész válasza Anonymus X (#37) üzenetére

Xerxész
(őstag)

Speciális mozdulatok, kivégzések leírásai nem tűntek bonyolultnak, kb. mint az MK1-2-3 idején, szóval egyelőre nálam is marad a billentyűzet.
De ha mégis venni kéne kontrollert, hát ezen igazán ne múljon. :)

(#41) Anonymus X

Anonymus X
(tag)

Nekem a kontrollernél a navigálás nem megy az MK-ban. Analóg kar valahogy nem fekszik és emiatt gyakran tévesen rossz mozdulatot tesz a karakter, a d-paddal pedig (amely valamelyest hasonlóan viselkedik, mint a billentyűzet) elég nehéz benyomni le-előre, le-hátra stb. mozdulatsorokat tartalmazó kombinációkat.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#42) Sirandrish válasza Anonymus X (#41) üzenetére

Sirandrish
(titán)

D-pad-al nehéz?
Remélem ezt nem mondod komolyan..
Mármint a régi MK-k bőven lekezelték ha csak csináltál egy "félkört" ami egyáltalán nem nehéz..remélem nem azt akarod mondani hogy itt külön külön kell lenyomni az előrét majd külön a le-t és nem veszi be ha csak áthúzom rajta az ujjam..

(#43) Anonymus X válasza Sirandrish (#42) üzenetére

Anonymus X
(tag)

Nem általánosságban mondtam és nem is a játékra, hanem a saját tapasztalatomat osztottam meg. Számomra nehéz a d-pad használata. Másnak biztos jobban kézre áll, nekem azért nehéz a D-pad, mert oda csak a hüvelykujjam van, szemben a billentyűzetnél, ahol a 4 irányra 3 ujjam jut. Technikailag biztos úgy van, ahogy mondod, nem hiszem, hogy romlott volna a helyzet a régiekhez képest, de én mint ős PC-s (bill+egér kombó) és alkalmi konzolos, nem igazán tudom ezt eldönteni :)

[ Szerkesztve ]

(#44) raggg válasza Anonymus X (#43) üzenetére

raggg
(senior tag)

Huhh, én el sem tudom képzelni, hogy analóg karral verekszem..

ragklaatPS

(#45) Sirandrish válasza Anonymus X (#43) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Hja érten..neked nem esik kézre..az más, és meg is nyugodtam mert analoggal én sem szeretem, viszont D-pad-el kircsiség :K

(#46) Alg

Alg
(addikt)

Makrózható bill.
Problem solved ;]

"I love not man the less, but Nature more"

(#47) Anonymus X válasza Alg (#46) üzenetére

Anonymus X
(tag)

Hol van akkor az a kis öröm, mikor beveszi a játék az adott kombót és lemegy a kivégzés például? Elveszti hamar a játék a lényegét, ha ilyen kis cselhez folyamodunk. Emlékszem az MK2-ben volt olyan csalás, hogy gombnyomásra megcsinálta a kivégzést a karakterünk. Arra volt jó, hogy megismerjük a karakterek kivégzését, de elvette az élményt.

(#48) icon válasza Anonymus X (#47) üzenetére

icon
(senior tag)

A Batman Arkham City-nél jött elő, hogy körözgetni kellett az analog joy-al, amikor ment a jelszótörés, nekem nem volt gond... anno én pont egyik MK-t sem tudtam billentyűzettel tolni, mert a félkörözés nagyon nem ment... kb azzal nem játszom kontrollerrel, amin eleve nem lehet (régi címek, Mass Effect sorozat, no meg fps-ek, ez utóbbiakban nem tudok elég gyors lenni kontrollerrel, az egeret nem lehet űberelni precizitásban, sebességben)

(#49) Anonymus X válasza icon (#48) üzenetére

Anonymus X
(tag)

Igen, a körözgetés határozottan egyszerűbb az analóg karral. MK2-ben Liu Kangnek volt egy kivégzése, amelyben azt hiszem teljes kört kellett lenyomni, na az nem is ment billen. Alapvetően én is elvagyok gamepaddel is (PS3-on God of War-ban vannak vad körözgetések), de az MK-s berögződésem billentyűzetet kíván.

(#50) FefeeX válasza raggg (#44) üzenetére

FefeeX
(veterán)

Pedig sokan csinálják analóg karon...
Én mondjuk ezért vettem először Aberdeen controllert, utána meg Razer Onzát, mert analóg karon nem szerettem játszani, a sima xbox controller dpadja meg elég béna ilyenre... Na nem mintha a PS dpadja olyan sokkal jobban kézre állna, de ez szigorú magánvélemény.

Preferenciám most:
Onza > Aberdeen > minden más :)

Plusz gondolkozom egy tournament sticken, hogy játéktermi legyen a hangulat :)

SC2 profile: http://eu.battle.net/sc2/en/profile/359830/1/FefeeX/; XBL profile:FefeeX

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.