Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonlight115

    tag

    válasz finest #930 üzenetére

    fúúújjj, tiszta porhó! ;]

    "Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

  • old rocker

    veterán

    válasz finest #930 üzenetére

    Remek gitárjáték; legjobban mindig a húros hangszereken játszókon csodáltam igazán; tlán azért, mert 9 évig tartó gordonkázást tudva magam mögött tudom, egy húros hangszeren összetettebb feladat jól játszani, mint egy zongorán. A hölgy meg egyébként is megnyerő külsejű... Még az elektromos gitárban is azt csodálom, hogy jó-jó, a rockzenészek többé-kevésbé azonos módon nyekergetik; mégis, néhány hang után többé-kevésbé biztonsággal megmondom, hogy a hangszert melyik 20. századi ismert gitárvirtuóz szólaltatja meg: Blackmore, Malmsteen, Mark Knopfler, Garry Moore, Rory Gallagher, Tony MacAlpine, Tony Iommi, Vivian Campbell, Adrian Smith, Dave Murray, Janik Gers vagy Steve Morse... Nem tudom, hogyan csinálják, de ezerféleképpen tudják lefogni a húrt és intonálni a hangokat, jó példa erre Gallaghernek a Millions miles away egyik koncertfelvétele, amelyik nem egyezik meg egyik youtube-on elérhető változattal sem. Nekem MP4-ben van meg, abban különbözik a többi változattól többek között, hogy már az elejét egy káprázatos szólóval kezdi, a folytatásban "benne van Eric Clapton, Ritchie Blackmore," de legfőképpen Gallagher. Egy szám alatt annyiféleképp szólaltatja meg a húrokat, hogy az lenyűgöző.

    [ Szerkesztve ]

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák