Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz 7s26c #5038 üzenetére

    Mit mondjak erre.... köszönöm... csak a felvétel óta volt pl. egy gyomorrontásom. Fosás, fosás a köbön, már bocsánat. Az SM tüneteim az egekben. Hajnal kettőkor zuhanyozás .után elájultam a fürdőszobában. (Dehidratáció.) Reggel a feleségem 2 órára ment be, hogy az aláírni valókat szignálja. Ő másfél órát, én, a fene tudja mennyit aludtam? az előszobában a budi előtt egy pléden. Hazajött, egyszerűen már nem bírt fizikailag mit csinálni velem. Estem keltem. S amikor legutoljára összeestem, még csak hasra fordulni sem volt erőm. Arra kértem, a lábamnál fogv a húzzon be a szobába... onnan fél óra alatt sikerült felkanalazni az ágyra. A levegőben lógott a mentő hívás. Valahogy összeszedtem magam. De annyi, hogy a lakásban van erőm helyet változtatni. A gerincemet - mintha vésnék.
    Ez péntek hajnalban kezdődött. Az elmúlt három napban csak egy kívánságom lett volna: valaki lőjön tarkón.
    Ezt csak azért részleteztem, mert szoktam félni a haláltól. Mégis, velem akkor lenne kegyes az élet, ha egyik pillanatról a másikra elmehetnék.

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák