Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    válasz philoxenia #2996 üzenetére

    Eddát úgy emlékszem láttam élőben valamikor 2005 körül, nem volt semmi extra.

    Tankcsapdát itthon szinte sose hallgattam, viszont élőben láttam őket párszor 2003-2008 között: külföldiek a koncert előtt mindig meg voltak lepődve mennyien vannak, aztán általában elég hamar megértették, hogy fura nyelven énekelnek, de hangulatosak. 90 utániak közül szvsz ők tudták a legjobban mozgatni a közönséget (egyébként az Illés és talán még a Kiscsillag előtti Kispál ugrik be, valamint kisebb tömegben az Alvin), bár a tavalyi Szigetes streamjükön elég fáradtnak tűntek (de nem voltam már ott élőben). meg a szokásos identitásválság, avagy már nem korai huszonévesek, és elég vicces, amikor a tiniket próbálják megszólítani.

    persze, a csapda kb rákkendrollt játszik, egyszerűt de hangulatosat és energikusat. egy Ska-Pt mondjuk lejátszottak a színpadról, viszont egy Maiden/Nine Inch Nails/Tool hármastól messze voltak.

    Pokolgép nekem kimaradt.

    apropó, identitásválság: valamikor 2008 elején voltam utoljára Alvinon ZPben. Ott volt az a vicces pillanat, amikor a tizenéves, szakadt, félig készen lévő punkok mellett már megjelentek általában betűrt ing + farmer + öv kombóval és opcionális barátnővel a régi rajongók. utóbbit onnan lehetett felismerni, hogy az összes régi számot fejből ismerték, a záró k... életre pedig mentek be pogózni.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák