Új hozzászólás Aktív témák

  • finest

    őstag

    válasz moonlight115 #876 üzenetére

    Valójában az irántad érzett tiszteletből, mert az nem lehet, h megint teleírogassuk a topikodat erről is, miközben próbáltam a délután folyamán az irodalom irányába visszaterelgetni a csevegést.
    Holnap befejezem Coelhot, tudom, h csak száz oldal, de már vagy négy könyvben vagyok benne egyszerre. Jó fordulat, h a falusi kiscsaj kibulizta a jóság értékelését, tetszett, nem számítottam rá!
    A kozmopolitákról asszociáltam erre, csak már nem volt időm módosítani a linket: [link]
    Régen az entellektüell burzsoázia tagja akartam lenni, amikor közöltem atyámmal, csak annyit mondott, h leszel te ám kisfiam..., egyelőre úgy tűnik igaza volt, és maximum pszeudoentellektüell leszek.
    Beleolvastam a Török Sándor könyvbe, szerintem bejönne neked, ahogy Lénárd Sándor bejött. Nem szeretnék álszerény hasonlatot tenni Lénárddal kapcsolatban; de ha a zenében Bach példaképe Buxtehude volt, akkor Lénárdé Török Sándor. Nagyon kézzelfogható már az első harminc oldal alapján a hatása.
    Popper nagy hatással volt rám is. A diplomamunkámat a nyelv és a hazugság kapcsolatából írtam és sok ötletet adott a hazugságról szóló könyve.

    [ Szerkesztve ]

    “Don’t shoot, I’m Globish.”

Új hozzászólás Aktív témák