Új hozzászólás Aktív témák

  • mave13

    őstag

    válasz moonlight115 #674 üzenetére

    "Bár, a japcsiknál is árulnak, biztos. Inkább te küldj nekünk. Valami jópofa zent, vagy hasonlót, de márkás cucc legyen ám!"
    Igen, én is azt hittem, hogy kiművelődöm a zen buddhizmusból, de kiderült, hogy a munkatársaim kevesebbet tudnak (hajlandóak elárulni) a buddhizmusról, mint amit már tudok. Egyáltalán nem vallásosak, szóval, zen nincs, divat az van (divat vallásosnak lenni errefelé, minél több vallás, annál jobb). Inkább szívnék valamit...

    Narnia, mint film annyira nem tuti(bár a könyvekhez jó alapot ad), mint könyvsorozat annál inkább. Különben is, filmből csak három könyv nézhető meg a hétből, szóval nem az igazi.

    Gyerekként olvastam a Mosó masát, meg a Gőgös gunár-t, sőt Öreg néne őzikéjét is, de annyira egyik se ragadott magával. Szabó Magdának csak a neve ismerős.

    Elkezdtem a hatodik könyvet, cirka a kilencvenedik oldal körül tartok, egyelőre komoly a függőség, már-már a munka rovásra megy, de nem érdekel. Komolyan azon gondolkodok, mit fogok a hetedik könyv után olvasni, ami még ennél is jobb, csak, hogy ne legyen csalódás. Ezt kellett volna a végére hagyni, mint finálé, már látom.

    Icewolf || kósza ||

Új hozzászólás Aktív témák