Új hozzászólás Aktív témák

  • mave13

    őstag

    "Az Eddát sosem szerettem. Pataki, hát ö nem az esetem, de azt mondják, régebben jó volt."
    Patakit én sem szeretem, főleg, mióta erősen jobbra húz. Ott voltam azon a Rockmaratonon, amikor kissé megdobálták paradicsommal, elkezdett részegen kurva anyázni, majd amikor meg akarta mutatni, hogy ő egy az egy ellen intézi a dolgait nemes egyszerűséggel lezúgott a színpadról... Viszont, az olyan számok, mint az Ünnep, vagy a Hűtlen számomra örök klasszikusok maradnak Patakitól függetlenül.

    "Kár, hogy Rowling nem írt még felnőtteknek, bár a Potter szerintem nem csak gyerekeknek való."
    Szerintem az első két könyv való gyerekeknek. Nem véletlenül váltottak rendezőt a harmadik filmre. Chris Colombus már nem volt elég a harmadik rész sötétebb hangulatához. Nekem egyébként, az a kedvencem. Nem tudom miért, de valahogy azt érezem a legjobbnak az összes film közül. Olvasni még jobb volt.
    A kis herceget olvastam még gyerekként, azóta sem szeretem, talán a vége miatt. A legyek urára még nem vettem rá magam, pedig, úgy hallottam jó.

    Igen, a japánok fura népség. Azért, valahol örülök, hogy nem csak én nem tudok kiigazodni rajtuk.

    old rocker:
    Az a Nightwish koncert életem elszalasztott lehetőségei között van számon tartva. A Rammstein, és a Metallica koncert sem tudott kárpótolni... Az Offspring viszont nagyon tuti volt Sopronban. Emelett persze Rockmaraton, és FOO... A reloadot sokan emlegetik negatív mérföldkőként, nekem nincs vele bajom. Bár az S&M a nagy kedvenc. A Death magnetic viszont nagyon nem jön be.

    Icewolf || kósza ||

Új hozzászólás Aktív témák