Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olbaidhun

    őstag

    válasz atike #14 üzenetére

    Jó az, ami tömegeket mozgat és tud megújulni. Ár / érték arányát tekintve mindenki számára elérhető és korrekten bánik a felhasználókkal.. 17K nem kevés pénz, hány óra kikapcsolódás multival együtt?

    SC2 szintén drága. Multival együtt viszont tetemes játék óra lehet benne. Javításoknak köszönhetően elképesztő balansz update-n esett túl! Talán már nem is nyernék a régi stratégiámmal :U

    Melyik játéknál várja bárki is a 2.4 patch-ot? -.-

    D2 ma már klasszikus, ahogy a d1 és a monster truck madness is.
    Ilyen kis klasszikusokat már csak a blizz és hozzá hasonló pár db cégtől várok..

    Ilyen irányba tart most a játékfejlesztés. Csilli - vill effekt tenger kb a farcry első része óta nem mozgat.

    [ Szerkesztve ]

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

  • szupermacs

    veterán

    válasz atike #14 üzenetére

    Lehetne mondani legjobbnak, hiszem már több, mint 10 éve élnek a szerverek hibátlanul és minden 2. évben jön hozzá egy kieg. Rengetegen játszanak vele és rengeteg idióta várta a boltok előtt beöltözve a megjelenéseket. :D Sok embernek nem jön be. Van ismerősöm aki imádja a Blizzt, de a WoW előtt pár óránál többet nem tudott eltölteni, mert unta. De a többség nem így van vele.

    Egyébként nem mondanám hibátlannak a D2-t sem. Azért a szerverek eléggé laggolnak. Engem mindig kiborított, hogy sokszor rollback-kel és berak ellenfelek közé a játék és meghalok miatta amivel pénzt és XP-t veszítek. Azért erre odafigyelhetnének, ha már a botokra és spammerekre nem akarnak. Egy HC karit elég nehéz így felhúzni, hogy sokszor beakadsz és meghalsz mert visszadob méterekkel arrébb. Ez nem tudom, hogy csak az én problémám, vagy mások is találkoznak vele, de idegesítő.

    Ha már csilli-villi effektözön: D1

Új hozzászólás Aktív témák