Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz Beas N73 #23 üzenetére

    De ez mi, "amíg világ a világ" ?! Ha már kiadok 50 eurót egy kib@szott játékért és szeretnék kikapcsolódni, akkor a 10 éves hülyegyerek ne jöjjön már csalással ellenem/ellenünk és ez miatt egy jót nem tudnok szórakozni... A cod4 meg az mw2-őt is azért hagytam abba.. Nem beszélve arról, ha punkbuster nélküli szerver volt előszretettel jönnek fel. De még ha van akkor is feljönnnek. És ezt nem azért mondom, mert lelőtt és jaj de rossz, hanem mert a killkcam megmondja, meg ha már mindenki mondja biztos nem azért mert jól játszik. Én csak ilyenekkel találkoztam. És az a csúnya, ha meg elküldjük melegebb éghajlatra akkor még ő van felháborodva.
    Igen, valamit csináljanak ellenük és ne csak a sz@ros dlc-ket vágják ki horror összegért, ( ami semmi extrát nem ad) hanem a védelemmel is foglalkozzanak. Csak hát a készítők nem foglalkoznak vele.

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák