Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Gergosz2 #14 üzenetére

    Szerintem...

    Szerintem, ez az IW-ből maradt kis csipet csapat + respawn kombóegy codra lett szerződtetve. Az MW3 első és az utolsó is nekik. Azért is adnak ki belőle rahedli dlc-t, mert ők is tudják, hogy ez az utolsó... Az MW3-al ugyanis hivatalosan is lezárt a Modern Warfare-ek történeti szála.

    Szerintem lesz még egy COD, ez az utolsó előtti, de az T.arch fejleszti BO 2 néven. Az lesz az utolsó...

    A T.arch is kezd már kifogyni a történelmi eseményekből - a koreai háborút ugye kihagyták a BO-ból, mert egyfelől annyira nem érdekelte az embereket, hogy egy külön COD-ot szentelhessenek neki, másfelől meg akkor a COD-ok sajátosságaiból adódóan még egy karaktert be kellett volna szőni....

    Szóval MW3 kifulladt - meg egyébként is már lassan jobban megcsömöl a HC gamer is a sok Abramstől mint a 2000-es évek elején tette ugyanezt a Tigrisekkel... Szóval negyedik bőrt erről már lehúzni nem nagyon lehet...

    Akkor maradna a történelmi szál, de az meg a BO2 -vel úgy lesz kivégezve, hogy mivel az egy végig ment a 60-as 70-es éveken így marad egy kis 80-as 90-es évek, talán egy kis Írán-Irak konfliktus, esetleg egy kis öböl háború...

    Minden játék sorozat esetében eljön a vég, a COD-ok sem kivételek ez alól, aztán Koticknak csak el kell találnia azt a pontot, amikor tényleg belehet fejezni még éppen úgy, hogy ne legyen az aktuális rész veszteséges.

    Szerintem, nem lesz itt motor váltás, meg DX 11-re átállás... kitolják ezt a két fő verziót, rahedli DLC-vel aztán kampó.

    Persze nem áll meg az Activision, mert nincs megállás, csupán létrehoznak egy új márkanevet, amiben a lényeg az lesz, hogy már nem COD lesz a név, a legújabb DX-et fogja támogatni, és a legújabb generációs konzolokon fog majd futni.

    A COD-okból meg amikor majd lezárul, biztos adnak ki jó magas árom Complete Collection kiadást is, aztán meglehet majd venni egybe az összes DLC-ével :)

    Ha meg nem így lesz 2 év múlva kiderül :D

Új hozzászólás Aktív témák