Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    Vazze visszavonok minden rosszat ami esetleg elhagyta a "tollam" ezzel a játékkal kapcsolatban. Szép és brutálisan oda tették magukat a srácok mellesleg nem is tudtam, hogy az IW-s srácok ennyire kedvelnek, hogy pont sznapomon jön a játék:D

    Az tuti, ezzel maradni fogok a Pubolásnál mert nem kell, hogy ebből is CS1.6-ot csináljanak az eSport community-k...

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    válasz LackoMester #29 üzenetére

    Jah hasonló nálunk is a helyzet. Anno WaW-ban is 1.0-t hostoltam itthonról 1 20fős SD és 1 20fős TDM-et míg meg nem jelent a játék. Aztán ugye 1.1 volt 2hónapig éjjel nappal tele voltunk.

    Szerintetek a végén a gránát sima vagy lehet valami tapadós megoldás? Megállítva a videót nekem nem klasszikus gránátnak tűnt, de nem lehet eléggé kivenni sztem. Amúgy meg fura, hogy meg sem próbál a másik elugrani...

    Illetve szerintetek a játéktéren levő karakterünkkel mi történik amikor hívod az AC130-ast??? Ez sem derül ki, nemhiszem, hogy csak úgy beleteleportálsz a repülőgépbe.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    #46 : Cod4 esetében szerintem szubjektív az 1 táska kérdése. Nekem kifejezetten jobban bejött mivel csapat játéka teljesen átrendeződött. Nem lehetett az, hogy mindenki rohan a saját feje után rambózni, figyelni kell a táskára és amíg nem vették ki a plantolásnál a táskát addig a plantoló játékost is fedezni kellett. Kezdetben az első pam modokban még volt 1-2 perk és a fegyverek sem voltak lecsonkítva ennyire. A promodos hitboxot meg nem minősítem van elég videó x-fire-en meg youtube-on ahol lehet látni, hogy nem is oda csapódott be a töltény, de az ember meghalt. 1darabig elég komolyan játszottam, de a promodozás (CS1.6) meg a sok privátos faszsága kiütötte a biztosítékot azóta inkább keresek pub-ot amikor olyanom van és élvezem. A perkek legyen akármennyire is gyenge játékosoknak valók csak színesítik a játékot. Ha eleget játszol rengeteg mindent megtanulsz kivédeni.

    #62 : HC módban a legtöbb esetben a fél csapat kempel vagy 200skulós gépágyúval rohangál és veri a mellkasát ha 1 tárból falon keresztül bemakkol... Persze az is reális amikor lábon talál és abba halsz stb... A 2közötti arany középutat kellene megtalálni.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    válasz IreN!CuS #67 üzenetére

    Bocs nem estünk neki a Nemzetközi front javának mivel nekünk még van életünk és nem az az életcélunk, hogy a COD-ból éljünk. Másfél évig aktív voltam CoD4-ben és nem azt mondom, hogy a legjobbakkal kerültem össze, de nem mondanám, azt sem hogy nagyon bénák lettek volna. Játszottam rengeteget Németek, Cseh-ek, Hollandok ellen sokszor 1-2ponton múló warokat ide-oda dőntve a mérleget...

    Én arra utaltam, hogy szubjektív a táska kérdés valszeg mindenki másképp látja és nem leszólni akartam a te véleményed ellentétben egyesekkel. Teljesen más lett a játék menete mint a régi rendszerben, nekem ez jobban bejön, ennek nincs ahhoz semmi köze, hogy kik ellen játszottál... A promoddal az egész játékot szétzúzták. Hetente jött másik verzió amikben a készítők egyszer lejjebb vették egyszer feljebb tették a hitboxot. FoV-ot cseszegették, a textúrákat lebutították stb. arra hivatkozva, hogy mindenki egyenlő esélyekkel induljon (250 akadjon mindenhol mert a vérpistikének 200 alatt szaggat a játék) ahelyett, hogy jólvan akkor ezentúl a community-n maxFPS 80...

    Nem kell mindent szószerint érteni...

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák