Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz Vladi #62 üzenetére

    Vladi: Persze h ólmot kiizzadó és?Milyen taktikát szűkít le?te valaha taktikoltál rendesen egy adott mapra egy adott köre mert szerintem nem,de ha van kedved olvasni mesélek neked cod2es taktikákról,ami szerinted le van szűkítve(hahahhaha)
    Ne haragudj de engem nem érdekel a hq.Miért?Mert cb-n szinte nincs esl-ben szinte nincs,lan-on sosem volt,innentől kezdve nem érdekel :)
    Hc megint csak egy olyan mod ami nincs lan-n cben úgy ahogy. Jöttök azzal h mennyivel reálisabb,melyik cod volt über reális?
    Tudom h volt már füst UO-ban is,de mivel azzal sosem játszotam,így nyilatkozni sem szeretem volna róla.

    Xaels:a táskás dolog után kétlem h te is játszottál valaha is komolyan,elég prok ellen,mert akkor nem ez lenne a véleményed. A hitbox promod előtt is és promod után is fos volt,a promod butította h élvezhetőbb legyen a játék,szerintem nem baj.Tudod szarból nem lehet várat építeni.

    Nunder:Én sosem noob-oztam le olyas valakit aki keveset játszott,és noob volt benne :) De majd rájössz h kik is a noobok,meg miért jó rájuk írni :))

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • Fortissimus

    őstag

    válasz Vladi #62 üzenetére

    egyertelmu, csak hc, max 5vs5

    ''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Új hozzászólás Aktív témák