Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Gomez86 #9 üzenetére

    Ez tény hogy nem jelent meg, de én tudom hogy semmi egetrengető normális újítás nem lesz benne, amire tényleg mondhatod hogy ez fasza és sok benne az ötlet, de látszik is hogy ők igazából semmit nem akarnak változtatni a játékmeneten meg úgy az egészen, ami már eléggé unalmas. Tudom így is veszik, de igazából ők csak hátradőlnek és nézik a bevételt nagyon látszik hogy már egy ideje csak a bevételen van a hangsúly és nem a játékon, persze a bevétel más játékoknál is fontos de itt mintha azon kivül nem lenne semmi. Amúgy meg elég volt az az egy videó is hogy lássam hogy semmi nem változott az úgymond tipikus cod játékmeneten. Szóval én azt mondom hogy engem már ezek a single gémek nem kötnek le főleg a codok, bár én a multijára se mondanám hogy fasza, a cod1-2-é jobban bejött (bár már a 2 is tele volt túlzásokkal), nekem nem fekszik ez az ugra bugra kama killes játék, beleuntam hogy sokszor úgy halltam meg hogy vicc volt nézni, leugrik a tetőről és közbe fejbelő és stb... az ilyen killek nélkül lényegében meghalna a játék, mert a többsége a killeknek a kamán épül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák