Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    válasz wednesday #2 üzenetére

    Remélem az egész accot minden játékával együtt. Az ilyen meg is érdemelné, hogy az összes eddig megvett játéka elússzon. Büdös cheater-ek. :(((

  • mephi666

    nagyúr

    válasz wednesday #2 üzenetére

    steam ban-ról van szó a cikkben... "mert megérdemlik" ;] rühellem a csalókat... ilyenkor szívesen odamennék az ilyenekhez, hogy akkor "játszuk el élőben pusztakézzel és ott próbáljon csítelni" :)

    #7: tényleg kegyetlenül utálom a csalókat... én minden játékban becsületesen játszottam mindig, mert szerintem ez az egymás iránti tisztelet alapja... és rühelltem, ha a szemem láttára bárki/bármiben csalt, vagy csalni akart... volt, hogy majdnem nekimentem az egyik srácnak a kocsmában, mert valami 5ft-ot próbált sumákolni szándékosan kártyán... nem vagyok masszív alkatú, de nagyon felcsesztem az agyam rajta... elkezdett még magyarázni, hogy "mit szórakozok 5ft-on?" még neki állt följebbb... nem arról az 5ft-ról volt szó, ugyanaz lett volna a helyzet, ha gyufaszálba kártyázunk vagy 20ezresekbe... inkább otthagytam a társaságot, mielőtt nekimentem volna (nem akartam ilyen hülyék miatt kitiltatni magam) online játékban nem ismeri mindig személyesen az ember a "játékpartnereit", de akkor is alapvető lenne az ilyen irányú tisztelet... ha valaki sz@r egy játékban, az csalással is ugyanúgy sz@r marad, csak emberileg is azzá válik... undorító dolog...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • zozoo83

    tag

    válasz wednesday #2 üzenetére

    Egyértelmű hogy az accot tiltják le a szerverekről, szal valószinű minden játék multi része füstbe megy, de a nem VAC szerverekre azaz a kifejezetten cheater szerverekre fel lehet menni bannolt accountal is! De az is a nekik való :D Ott úgy cheatel a cheaterek ellen ahogy akar, jó játék lehet :D

    Nekem eluszott egy accountom, mert megadtam havernak hogy játszon kicsit a cs1-el, és persze WH-val indult a dolog, és bannal végződött! De szerencsére csak a cs volt meg rajta, mást nem is mertem rá aktiválni, inkább ujat csináltam!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák