Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pete_21

    addikt

    válasz Godefroy #9 üzenetére

    Na igen, van olyan, hogy baromira kiegyenlítetlen a küzdelem, és nem csinál semmit. Esetleg következőben máshogy variálja a csapatokat, de úgy se a legjobb...
    Nem is tudom, miben volt, vagy régebbi COD vagy Unreal Tournamentben volt, hogy ha az egyik csapat elnyomta a másikat, akkor kiírta, hogy: 'auto-balancing teams', és egyből jobb volt a helyzet. :)
    Inkább úgy rémlik, hogy régebbi COD volt. Nem tudom, miért nem hagyták benne...

  • Jaffafa

    aktív tag

    válasz Godefroy #20 üzenetére

    "Mit jelent a "Én tolom a megjelenése óta (9. napnál járok " ?"

    A multiban van egy számláló, amiben a játékban eltöltött idöt mérheted (a multi részen).
    Na ez nálam már több, mint 9 nap (9x24 óra), szal van "rálátásom". Annak meg aztán végképp nem sok köze van, hogy ki a jó játékos és ki nem, hogy kinek milyen szintje van. Én még csak a prestige 2-ben vagyok most lvl61, de amint váltani fogok és jön a prestige 3, már lvl 1en is elkenem sok embernek a száját. Nem vagyok über player de azért elég ritkán fordul elö, hogy kevesebb legyen a kills-em, mint a deaths egy játék után. Amint megismerted az összes pályát annyira, hogy tudd, hol vannak a "gázos", veszélyes helyek és mikre kell figyelni, onnantól sokkal könnyebb. Nekem ez eltartott kb lvl 60ig. Onnantól, bár lassan, de pozitívban tartom a kill/death ratiomat. Most asszem kb 13000 killem van és egy jó ezressel kevesebb death-em. Persze ez igazából mit sem számít. Sírni mindig könnyebb :C

    Mint mondtam, szerintem a sok "whiner" sokkal irritálóbb. IW csinálhatna nekik külön egy Title-t. 10-böl 9 játékban megy a sírás, hogy valaki kemper, vagy nooblaucher. Tisztára úgy nyomják, mintha valami értelme lenne. Persze én sem szeretem öket, de a legtöbb kemper balfasz és max egyszer tud kinyírni, onnantól kezdve te 2-3x leszeded ugyanott. A másik dolog, hogy egyáltalán nem tiltott dolog. Ki vagy te, hogy megmondd neki, hogy hogyan játszon? Szerény nyomott véleményem szerint, aki tud, az soxor ebböl még elönyt is kovácsolhat. Van, hogy én is kempelek egy kicsit, ha elfáradtam a futásban. Öreg vagyok én már az állandó futkosáshoz. :DD

    [ Szerkesztve ]

    "Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

Új hozzászólás Aktív témák