Új hozzászólás Aktív témák

  • Enton

    addikt

    válasz ádikácska #6 üzenetére

    Hát szerintem pont ez az amiért a GRID valóban, nem akarok túlozni VADÁLLAT!!!

    Teszem azt, mint itt is, a GRID említése után feljött a TDU(mostanában mindig így van:D), mint játék ami nagyon jó és rosszat nem is tudnak róla mondani általában, én se nagyon.

    De, (itt volt a hangsúly) akkor is a GRID fogta meg őket. A szinte tök egyszerű játékmenettel(kb 4 enter és megy a gém), egyszerű multi(regisztrálás/játék egyformán), tökéletesített neon motor ami a grafikáért felel, és nem utolsó sorban jobban beállítható(azaz sokkal felhasználónál belőhető a gép tudásához, játszható szintre/26fps~xxx/), és eszméletlenül jól néz ki, akár low, akár high-on .

    Többek közt a játék kezdő ára sem mindegy, ami jelen esetben (sajnos 4 hónapos késéssel de ez a magyar cídí projekt hibája volt/először szinkront akartak(minek :F , aztán feliratot csak, és kaptunk egy magyar kézikönyves verziót :W )/) 8000FT, elég jó a mai felhozatalban, flusz még a javításokat meg sem említettem, ami rögtön kettő is jött ki a játékhoz.

    És még a játék demo-jából is csináltak 1.1-es verziót. Azé nem mindegy!!! Nem gyakran látni sima demo-ból 1.0-ásnál jobb verziót, béta kivételével, de az nem is demo. :N

    Xbox/Ps3-ra nemrég adták ki a kiegészítést:
    [link]
    Amit nem mellesleg igérnek PC-re is(habár ebben nem bízom annyira).

    Szerveztek Ebay által versenyt, aminek a nyereménye nem más, mint egy ugyanolyan Ford Mustang GT-R, ami a játékban is van :
    [link]

    Plusz elég jó kis marketing volt mellette és még a trailer-ek is konkrétan az intróból voltak, változatlan zenével, stb stb.

    Ha gondoljátok:
    Tovább is van, mondjam még???????

    :R

    "mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Új hozzászólás Aktív témák