Új hozzászólás Aktív témák

  • Plague666

    tag

    Azért én nem kicsit meglepődtem mik a mai igények. Szomorú, hogy a tévé ennyire központi szerepet tölt be egyeseknél. Nyaralóba tévé? Minek? Filmezni lehet laptopról is, ha esne az eső, hírekhez ott az okosteló meg a csomagjába ingyen belefoglalt párszáz mega mobilnet. Nálunk '98-as grundig volt a víkendházban, sose kapcsoltuk be, mert nem azért mentünk.
    Ilyen olcsó tévébe játék, oprendszer, világ összes formátuma minek? Ennek pont az a lényege, hogy nem vetet meg veled olyat, amit nem használsz. Nagyon magasan van a léc bizonyos dolgokban. Sok család azt sem tudja hogyan jöjjön ki a pénzéből, de 300 ezres tévé az kell a panelba, az muszáj, az a szint, nem mindegy mire alszik el az illető 4 kőbányai húgylé után.
    Most ez nem a cikkíró személye ellen szól, csak elkeserítő a meglátása. A társadalom kis része használja ki a funkciókat, dug bele minden mást, a többi bekapcsolja és nézi benne az ostobaságot. Utóbbiaknak bőven jó ez is. Bár tudom a piacnak az a jó, ha a millió proli 24 hó részletre erőn felül veszi a 4k hdr-t, élethű legyen rajta a pumped gabó, meg dicsekedhessen a szomszédnak.
    Szóval abszolút van ennek is létjogosultsága, nem a negyedmilla a belépőszint. Kocsiknál se szokás siránkozni a teszteken, hogy a daciából hol van az alcantara bőr meg az üléstámlába épített pezsgőspohár.

Új hozzászólás Aktív témák