Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • legiaap

    nagyúr

    Pár napja én is gondolkoztam pont ezen a dolgon, amit most te megírtál helyettem.
    Én is pont ezeket vettem észre, amiket te is leírtál, de csak a nagyvárosokban, főleg Pesten. Falun, ahol lakok ott teljesen más a helyzet, ott megnézik az embert. Főleg a mamillák. És akkor aztán ha új embert látnak egy hétig az a téma. Pesten más a helyzet. Mióta ide köt a munkám nap mint nap keresem az emberek tekintetét, de hiába. Vagy ha meg is találom csak ürességet látok. Én a vidéken a mosolygós tekintetetkhez szoktam, nem az ilyen rideg félrenézős nézésekhez.
    Amúgy ha magamból indulok ki engem rettentő könnyen zavarba hoznak ha néznek vagy rám mosolyognak. Ilyenkor az esetek többségéban nevetek és pirulok, mint a vadalma, de mikor leszállok a tömegközlekedésről tök jó érzés fog el, hogy valakinek felkeltettem az érdeklődését. Persze a fentiekben leírtak nőnemű egyedekrevonatkoznak. :B
    Ha faszik bámulnak akkor elgondolkodok, hogy most mi van. Ha agresszívan néz vagy oylan "forrón" akkor felkészülök a legrosszabra és ökölbe szorítom a kezem támadásra készen. :o

    How are U today? Just kidding...I don't care!

Új hozzászólás Aktív témák