Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferikek

    aktív tag

    válasz arty #37 üzenetére

    Aki vesz egy waytek navit az szerinted nem akarja megvenni hozzá primot? Dehogynem! csak nem 20eFt-ért, hanem mondjuk 5eFt-ért. de annyiért nem adják uh erre hivatkoza- drága, ennyit nem adok érte - letölti illegálisan majd használja.
    Vagy: megveszek vmi tabletet de hát nem lehet kapni hozzá olyan navit, amit akarok. kifizetném a 20eFt-t érte. de miveo egyik sem lehetséges így letöltök hozzá egy tört szoftvert.
    a navngo hülye lenne gyártani androidra primot, mivel a sok warezhuszár megoldja okosba. az a pár ember - mint amilyen Te is vagy - nem veheti meg az áhított szoftert akárhogy is akarja, mert a warezolók miatt nem fejlesztenek külön a tablethez...

  • zeg

    senior tag

    válasz arty #37 üzenetére

    Ahhoz hogy te ugyanolyan autót varázsolj, előbb minden részletét le kell másolnod. Ha én nem járulok hozzá hogy feltörd és lemásold, akkor nem másolhatod le, nem használhatod a rendszámtáblám és a casco-m, sem az assistant szolgáltatásom, és nem mehetsz garis ügyintézésre sem a kocsimmal, mivel az én tulajdonom(a feltörés pedig egy újabb jogi kategória, a lopás mellett), ha pedig balesetet okozol nem én fogok helyetted fizetni.
    A gyártó szellemi termékét nem másolhatod le, mert nem engedélyezte számodra a gyártó/tulajdonos.
    Bármennyire is érthetetlen számodra, a szellemi tulajdon érték, és semmilyen általad valósnak vélt indokkal nincs jogod lemásolni, feltörni és használni a tulajdonos tudta nélkül.
    Ráadásul van az igo-nak egy egész jó alternatívája, amit használhatsz legálisan a tableteden:sygic.
    A hardvert vedd meg a szoftverhez, senkit sem érdekel ha csóró vagy és nem telik jobb tabletre. Tablet nélkül is lehet élni.

    3dfx cuccokat keresek megvételre

Új hozzászólás Aktív témák