Új hozzászólás Aktív témák

  • Darmol

    senior tag

    válasz opr #12 üzenetére

    És aminek van képernyője. :DDD

    Először dettó a te meglátásoddal egyező gondolataim voltak, de gondolom a 35W-os procit fogják betenni ekkora méretbe. Elképzelhetőnek tartom, hogy így meg fogják ugrani a használható szintet. De arra is nagy összegben mernék fogadni, hogy ugyanabba az árkategóriába fognak tartozni, mint pl. az új NUC-ok.
    Alacsony teljesítményű _olcsó_ minik teljesen jók gépek/rendszerek kisebb vezérlőszekrénybe érintőképernyős SCADA-hoz, data logger-hez, megfigyelő rendszer vezérléséhez, stb. nem kritikus rendszerekhez. Egyikhez sem kell 16 szál.
    Mi mondjuk inkább nagyobb szekrénybe raktunk A4-t mITX dobozba. Olcsóbb volt, és a vezérlőszekrény is kényelmesebben volt szerelhető. Kis doboz, kis teljesítmény, kis ár, teljesen jól alkalmazható megfelelően felhasználva.
    Azzal, hogy most már AMD alapon is van drága, nem hiszem hogy előrébb leszünk. Persze csak szigorúan szvsz, lehet hogy van aki több értelmét látja. A gyártók nyilván jobban tudják kinek adják el, ha nem lenne piaca nem gyártanák. Igaz, ahogy nézem a cikk linkje egy Indiegogo-s projekt. :U
    De én 4 mag és IGP fölé nem mennék ekkora méretben.

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Új hozzászólás Aktív témák