Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz $p@rr0w #35 üzenetére

    Nah jó de pl amikor gördeszkáztam azért is odamehettem volna az emberekhez hogy figy ha nézni akarod fizess érte, hobbi szintű dolgokért nem szokás pénzt kérni (de előfordul) kivéve ha nem vásárolja fel egy nagyobb cég, deszkázás esetében meg jönnek a szponzorok. Rengeteg modder van akik ezzel foglalkoznak munka mellett esetleg, modderkedésből megélni meg nem lehet az biztos, mi lett volna ha minden saját készítésű counter strike mapot csak pénzért lehetett volna beszerezni mondjuk 2 euro/map, nemhiszem hogy örültek volna neki az emberek, vagy mennyi skin létezik a játékokhoz köztük komolyabb is, naív lenne ha azt gondolná ebből fog meggazdagodni vagy bármennyi pénzt beszerezni, ilyen dolgokért nem szokás pénzt kérni szerintem.
    Tudod ötletből nem szokott hiány lenni csak megvalósítani nincs elég erőforrás nah meg idő.
    Más is lehet hobbi szinten dolgozik valamin és nem feltétlen azzal a céllal hogy pénzt szerezzen belőle, hanem mert ezt szereti csinálni, itt jól járt hogy ennyire kapóak voltak rá az emberek és nem számított hogy pénzbe került, ez történhetett volna másképpen is. Jó üzleti lépésnek bizonyult pénzessé tenni, lehetséges hogy a készítő sem fizetősnek szánta eredetileg csak volt aki bíztatta ebben. Nem hiszem hogy csak én vagyok ezzel így, videókból ítélve simán azthinném hogy ez egy ingyenes kis készítmény. Az is lehet ha nem lett volna fizetős akkor nem is figyelnek rá fel ennyien és nem terjedt volna el így.

Új hozzászólás Aktív témák