Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csoki

    senior tag

    válasz Sanyaaa26 #24740 üzenetére

    most direkt visszanéztem, amikor tavaly tavasszal ftb unleashed lett megszavazva, ftb ultimate reloaded-dal szemben, fent voltam több hétig szinte minden nap 2-3 órát, kb 40-50 órára emlékszem csak az otthoni kliensből (akkor született ugye ráadásul 2. gyerekem), és erre még rájött, hogy bent céges gépről is beléptem jópárszor.
    ezután miután meg lett szavazva hogy a te általad indított e2e pack lesz folytatva a szerveren, többiek + és én is mondtam, hogy ok, többség azt szeretné folytatni vagy elkezdeni, felőlem rendben, de én nem leszek fent (kb 2 hete azért beléptem szétnézni), mert arra nincs kedvem/idegzetem, láttam dw20-t let's playt, mennyire összetett.
    DDSS-hez képest mondjuk "gyerekjáték", ezért szavaznék ellene, mert most is ahogy volt tnp modpack, fent voltam már kb 6 órányi játékidőt, mert hiányzott a szerveresdi és a többiek :) ha engineers life lesz, ugyanúgy fent lennék elég sokat, az se 2 hetes pakk ahogy néztem, abban is módosított receptek vannak, csak nem annyire brutál durván mint DDSS-ben, az tényleg legalább 2-3 hónapos pakk, ha mindennap fent van az ember 4-6 órát

    szóval én amit Apaty írt azt támogatom: (lemenne most egy lightosabb, de mégse kitchensink alap pack, aztán mehet felőlem a durvulás :D )
    "hogy változatos legyen a felhozatal, most inkább Engineers life. ...
    Aztán utána jöhet megint a DDSS, aztán ha addigra összekalapálják, ez amit próbáltunk."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák