Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz athos79 #24855 üzenetére

    Nekem, hogy lekopogjam eddig a quarry megy rendesen.
    Viszont a BC lasert nem tudom müködésre bírni, sem saját cuccaival(stirlingből hatot raktam rá), sem konverteren keresztül thermalos magmatic dynamokkal(ebből 4-et raktam, amivel azért a quarry elég szép sebességgel dolgozott, elégnek kellene lenni egy árva lasernek..)
    wooden kinesis pipe utána golden és utána a laser, 100x olvastam utána, persze 1.12-es BC-hez nem sok minden van neten leírás tekintetében, lehet valamit megváltoztattak, de próbáltam olyan verziókat is ami nem logikus(közvetlen konverter nélkül kötöttem rá thermalos vezetékekkel, kihagytam a wooden kinesist stb..), sehogy nem megy a laser..
    majd haverkulumot kérem ha pont mindketten fennvagyunk 2 teleport pipe-ot addoljon nekem, mert mindent összeszedtem hozzá csak 2 laserrel készíthető alkatrész hiányzik amit így nem tudok elkészíteni..(az itemes és a fluidosból is 2-2db ot szeretnék)

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák