Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz Amur #23600 üzenetére

    teszt tapasztalatok:
    telepad: gyors, jól nézz ki. nem kell rákattintani,rá kell állni,akkor adja be a menüt.
    open modular keritései jók, sebeznek,de nincs hangja mint a mcrayfish-esnek.
    a fence-et kell kraftolni, mert van vanilla-szerű keritése is, az csak erősebb,robbanásálló.
    hopper duct. szimplán meghosszabítja a hoppert,és be tudjuk csövezni olyan ládákba amelyek távolabb vannak.ad még egy fejlesztett hoppert amin van blacklist.
    bed bug-ot tesztelgettem, nem ragadtam be, így nem derült ki.
    Raktam be egy ftb utilitiest is, így a szokásos friend list, claimelés,toplisták visszajöttek.
    utána láttam hogy van trashcanja is,de marad a trashslot,mert az az inventoryban van,kézreállóbb.
    ucsó item mindig kiszedhető innen is.
    gravestone-t elsőre teszteltem a sírköveivel is. ha benn vannak akkor azt a sirkövet kell kiütni,és abban lesznek a cuccok, a sima sír nem ad semmit,zavaró de úgy is müködött.Azért kivettem.így nem lesz gond.
    Ender storage is bekerült.
    Spartan weaponry kardjai nem nagy számok(ezért kicsit configban nyomtam rájuk sebzést). viszont az erősebbik gyémántos crossbow,longbow jófajta.
    torcherino nekem nem gyorsított sem növényt,sem sütőt. bennhagytam majd kipróbáljátok.lehet én voltam hülye.
    bloodmont 5%-ról 8ra emeltem.
    more furnace-ek sebességén is toltam.

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák