Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    Kicsit játszottam az új dw packkal ;]

    Az energiatermelés része kissé fakó, az ic az már "régi", enderio sokat nem termel és komplex farmok kellenek hozzá, rftools féle pearl dobálás bonyolult és endgame kicsit mint a deep resonance, railcraft steam nincs és az is uncsi lenne, maradt az immersive és az actually additions.

    Az immersive féle villámhárító az nagyon király, de elég esetleges a működése, a diesel generator viszont itt is lehet jó.

    Az AA ellenben atomkirály :D

    3 db AA-s farm canolán, kukacokkal, greenhouse glassal egész jól hozza a seedet és a canolát is. A három csillag alakú izé előtte canola press körbepakolva fermenting barrellel, beesik a canola - canola oil - oil utat jár be.

    A canola seed és az oil megy ebbe az izébe. A vezérlés super circuit makerrel megy, az a mod is nagyon király btw :DDD Dropper kilök egy canola seedet, rá 5 tickre a reconstructor rálő ->crystallized canola seed, 10 tickre rá fluid placer rádob egy blokk olajat ->crystal oil, 5 tickre rá felveszi a fluid collector. A vezérlés meg nézi, hogy van e elég olaj, seed, hely a collectorban, és a generátorok mögött a bank nincs e tele, és megállítja ha bármi nem teljesül. Tudom van bundle cable, de ez jobban tetszett most :D

    Mögötte oil generatorok vannak, 200 rf/t-t mennek ezzel a naftával, pont kihajt így 18-at a tesztek alapján, a farmok és minden más után marad 3400 rf/t. Ami nem rossz ha azt nézem, hogy csak canola a bemenet semmi más, és gondozás mentesen fut el vígan, ill maga a gyártó rész jóval többel is elbírna, ha nagyon akarom akkor szimmetrikusan 4 irányba bővíthető az is, a farmok szinte ingyen vannak, utána már csak generátorral kell bírni :D

    Van egyébként ezen a vonalon még egy lépcső, empowered canola seed-et lehet gyártani ha -meglepő- átpörgetem a crystalized seedet egy epowerer-en, de annak kell energia is, ill egy vödör nem 200 hanem 370k rf-et termel amíg elég... azt automatizálni viszont nyűgös, majd egyszer talán majd :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák