Új hozzászólás Aktív témák

  • Aki szeretne TerraFirmaCraftozni hosszabb távon és korábban játszott az MCPH-n azt szeretettel várom a szerveren. (mindenki aki korábban játszott az alapból whitelistes, ha mégsem akkor írjon PM-et minecraft névvel és felveszem)

    IP: 78.131.88.47
    vagy
    82.144.170.154

    Online térkép: http://78.131.88.47:8123/
    (a térképnél egyenlőre rossz poziciót láttok, de ha játékosra kattintatok a jobb oldali sávon akkor előjön a rendes koordináta. Illetve néhány blokk nem látható a térképen, dynmap még nincs felkészítve teljesen a TFC-re)

    A szerverre csatlakozáshoz szükség van eredeti minecraftra valamint forge-on keresztül betöltött 0.77.12-es verziójú TFC-re

    Előre szólok hogy ez egy igen nehéz és összetett mod, csak az jöjjön aki bírja az ilyeneket!
    (wikije nem éppen segítő, elég nehéz kiigazodni rajta)
    Mobok brutál erősek, egy zombiba elcsesztem 3 dárdát és ütöttem vágam vagy egy percig mire kifeküdt, és ezekből hordák jönnek éjszaka! Aludni persze még nem lehet mert ágyat sem tudtam csinálni. Szóval érdemes valami viskót építeni már kezdetekkor szalmából vagy fából. Szerencsére csak csonti meg egy rakás zombi jön, creeper nincs.
    Jelenlegi évszak Tél vége lehet, tavasz közeleg mert már nem fagy be teljesen minden.

    Jó Játékot!

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák