Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter13

    senior tag

    válasz sti #12 üzenetére

    Ez OK, viszont itt annyival árnyaltabb a helyzet, hogy vannak mozibérletek, és a Cineworld-nél pl fizetsz 17 fontot egy hónapra, és annyiszor mész moziba, ahányszor akarsz (ha csak 2 filmet nézel meg havonta, már jobban jössz ki). Sőt, ahogy láttam, mintha a konkurencia is kezdené követni (az Odeon rémlik, így hirtelen)

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

  • gege547

    tag

    válasz sti #12 üzenetére

    Itt se jön ki sokka olcsóbban. Főleg vidéken. A múltkor számoltam ki és 2 főre kb 10 ezer forintra jött ki egy film. A legközelebbi mozi 20 km re van és biza autóval kell menni ha nem akarja az ember az egész délutánját elcseszni. Egyszer voltam busszal hát az este 7 órás filmre 15:50 es busszal el kellett indulni. és éjjel 11 óra felé rétünk haza. A körülményekről, a vizezett üdítőről, a vizesedő vagy avasodó (nem is tudom melyik) popcornról nem is beszélve.
    A hangszóró üvölt mert ma már a megsüketülés és a scare jump a horror, amihez megint üvölteni kell hogy bármi hatása legyen. Arról nem is beszélve hogy az estek 80-90%-ában olyan szarok a filmek hogy mindig úgy jövök ki a teremből hogy visszakérem a pénzem (meg persze huggyoznom kell és alig várom hogy a fizetős WC ben csurgathassak egyet ocsmány körülmények között).
    A múltkor 20 perc után ki akartam menni a teremből annyira szar volt, csakhát pénz akkor se jön vissza és a legbelső széken ültem és nem akartam annak a pát embernek elszúrni a szórakozását meg a beszélgetését akik még benn ültek.
    Az 50 dollár kicsit húzós de 3 embernél már nem annyira.

    Örülnék neki a magyar oldal is beállna ebbe a streaming bizniszbe és mondjuk 30-60 nappal a vászonra kerülés után már szinkronosan nézhetnénk a filmeket. Még a mozi jegy árát is hajlandó ennék kifizetni minden filmnél csak ne kelljen átmenni ennek a mozinak nevezett tortúrán. Kicsit jobb üzlet lenne mint a torrent szerintem. És nem-nem veszek dvd ket blue rayt meg főleg. Van így is elég szemét otthon nem kell még egy halom elektronikaki hulladék is. Digitálisan inkább megvenném a filmeket is bár a mai 1x nézős világban felesleges az is.

Új hozzászólás Aktív témák