Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orion1025

    őstag

    válasz lugosi #20011 üzenetére

    A gyári böngésző élvezhetetlen, ráadásul a mobilnetet is darálja elég rendesen, primitívsége ellenére is. Mint írtam, nálam komoly csalódás a telefon, pedig ez hajazott leginkább az E61-re méretben, formában, kivitelben, de inkább érzem visszafejlődésnek az egészet, ráadásul pontosan olyan érzetre, mint egy Windows vs. Linux. Az ékezetes betűk írása egy kínszenvedés, a számok elhelyezése a billentyűzeten nevetséges, nem tudom, miért nem lehetnek középen, illetve a szóban forgó kérdés eléggé érthetetlen számomra a két telefon összehasonlításában. Sajnos az E61 már néha-néha dobálja a hálózatot, ezért terveztem kicsit "frissíteni", de ebből úgy látom az lesz, hogy a BB megy a levesbe, mert számomra hajmeresztő, ráadásul a sok felesleges körítés ami benne van, az megint megér egy misét, illetve a megfogalmazások is. Ezért is írtam a Win és Linux összehasonlítást, tipikusan annak az esete, hogy nyomokban sem szabad hasonlítani a konkurens termékekre, hiába létezik már egy jól működő dolog.

    [ Szerkesztve ]

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Új hozzászólás Aktív témák