Új hozzászólás Aktív témák

  • CSMilan

    csendes tag

    Sziasztok.Segítség kellene.Most vettem a barátnőmnek egy független BB Torch-ot.
    Ami a gond vele , hogy nem működik a net rajta .Utána olvastam rengeteg oldalon, de nem sikerült működésre birni.Jelenleg Angliában vagyok, vodafonos simet használok hozzá, direkt netes simet. Nem igazán akarom használni a BB bis/bes szolgáltatását, ha jól értettem lehet trükközni hogy legyen net a mobilon e nélkül is. nem igazán értem mer itt kint, sokan használnak BB-t, ismősök is de nekik egyből működött minden beállítás nélkül.
    Valaki tudna esetleg leirást adni vagy tanácsot. Még a hivatalos desktop manager sem segít, nem tudom rátölteni az Opera Minit ,, kiválasztom , de hibát ír ki mikor feltölteném.
    azt irja
    ( Invalid configuration,,The device does not have sufficient storage space to accomodate your selections.Please select fewer optional applications.)
    Ha nem értem félre akkor a helyel van gondja , tehát nincs elég hely,, ,annak ellenére , hogy üres a teló, 4 gb mem kártyával..XX . akkor most mivan..Valaki please help me..

Új hozzászólás Aktív témák