Új hozzászólás Aktív témák

  • Polarstar

    nagyúr

    Én szőke nő! És nem jutott eszembe péntek óta, hogy láttam a villamoson egy angol anyanyelvű pasit egy Dev Alpha B telefonnal!

    Ott kavargatott mellettem üldögélve, és néztem a telefonját ami igen nagy volt és semmihez sem hasonlított.

    Jobbról kúszott be sok lap, és furán jöttek be a dolgok rajta. Olyan MeeGo-san.

    A készülék igen rendesen be volt bugyolálva feltünűen ocsmány fekete burkolatba. Elég vastag is volt.
    Kinézett az ablakon és közben az alkalmazásokat voltak megnyitva, én meg a gépét.
    Lehúzta az újját az aljára a burkolatra - és akkor bukkant fel a belenyomott szöveg teteje!

    Woaaaaa!

    Észrevette, hogy lesem a gépet - erre nagyon nagy lendülettel bevágta a zsebébe!

    Tényleg jó nagy!
    És mielőtt valaki belekötne a szemembe: nem bada, vagy droid volt, meg nem is ájfon - azt messziről kiszúrom.
    Az N9 meg ennél sokkal kisebb és ismerem a megjelenését. Kiszúrtam volna a domborüveget.
    A MeeGo-nál úgy is gyári alap fekete a háttér.
    Megnéztem a videót, ahol bemutatózzák a tesztkészüléket, és az alkalmazások úgy néztek ki, ahogy láttam fejjel lefelé.
    Semmi extra, nem voltak nagyon látványosak. Továbbá a videókon is ismert kék háttér volt.

    Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Új hozzászólás Aktív témák