Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamy

    senior tag

    válasz Immy #12887 üzenetére

    A Logicmail fapadosabb kinézetre, és külön programként látszik. A Smartmail nekem jobban bejött, teljesen beépül a menürendszerbe, lényegében a gyári levelezőklienst használja. A Logicmailt sokáig nem használtam, mert nem találtam a beállításait, és a Smartmail egyébként is szimpatikusabb volt, így én annál maradtam. Két hibát találtam benne, de ezek lehet, hogy csak nálam jelentkeznek. Az egyik, hogy néha duplán kapom meg az e-maileket, főleg reggel, amikor aznap először tölti le őket, így egyszerre akár 8-10 e-mail is jön. Nem tudom mihez kötni, nem mindig csinálja, ma pl. a 9 levélből csak egy volt duplán, máskor meg egy se. Ennek oka lehet az is, hogy az e-mail címemhez alias van beállítva, de csak azt kérdezem le automatikusan, a valós címet nem, tehát emiatt nem kéne ezt csinálnia. A másik hiba zavaróbb. Html üzenetnél nem látszik az e-mail jobb oldala, és nem is lehet elnavigálni jobbra. Illetve még egy számomra fontos hiányossága van, mégpedig az olvasás visszajelzés. Ezt se kérni nem lehet, se küldeni. Nem tudom a Logicmail jobb-e ezekből a szempontokból, se azt, hogy a gyári is rendelkezik-e ezekkel a hibákkal, lévén, hogy a Smartmail is a gyárit használja.

    Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

Új hozzászólás Aktív témák