Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamy

    senior tag

    Valaki tudna nekem segíteni a névjegyek szinkronizálásában? Megvan kismillió formátumban, de sehogy sem jön össze. A régi telómról át tudom küldeni bluetoothon egyesével, vagy egybe mindet, de egy csomó adat lemarad, köztük olyan "lényegtelen" információk, mint a telefonszám. Ilyenek lesznek a helyén, hogy "06202=" és nincs tovább. Valamelyiket meg el sem fogadja, hibásnak mondja. Ugyanez a helyzet, ha gmail-ből lementem bármelyik formátumba, majd beimportálom a Win névjegyzékébe, és onnan szinkronizálnám a BB Desktop Software segítségével. Próbáltam gépről is átküldeni bluetoothon (vcf formátumban), illetve néztem kismillió alkalmazást a World-ön is, az egyiket még meg is vettem potyára, de azzal se mentem semmire. Nekem csak annyi kéne, hogy egyszer rámásoljam a telefonra minden adattal együtt a kapcsolatokat, nem akarom később sehová sem szinkronizálni. Kerestem a Google Sync nevű alkalmazást is, mert sok helyen ezt javasolják, de sehonnan sem tudtam letölteni, az az érzésem, hogy BB-re ez már nem elérhető.

    Végső megoldásként lementettem a BB-ről (BB Desktop Software-al) azokat a névjegyeket, amiket egyáltalán hajlandó volt elfogadni a régi telefonomról, majd a Win névjegytárából kiexportáltam csv formátumban, és ezt manuálisan átszerkesztettem, kipótoltam, hozzáírtam... Most már csak vissza kéne juttatni a telefonra. Viszont ha ezt visszaimportálom a Win névjegyzékébe, akkor az ékezetek helyén értelmetlen karakterek lesznek, és gyanítom emiatt a BB Desktop Software nem is tudja visszatölteni a telefonra.

    Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

Új hozzászólás Aktív témák