Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz Asike #421 üzenetére

    Ha nem érdekelnek az ex játékok akkor series S és gamepass. Best deal ever.
    Viszont ha érdekelnek... csak hogy a saját példámat hozzam:
    Spider man. Utálom a marvelt. Utálom a képregényeket. Platina.
    God of War. Nem szeretem az északi mitológiát, nem szeretem a püfölős játékokat. Platina.
    Horizon Zero Dawn (mondjuk ez már kint van pc-n is), sose voltam nagy dinoszaurusz fan, sose vonzott ez az egész kevert setting. Platina.
    Detroit: Become human (szintén van pc-n): ugyan nem platina, de négyszer vittem végig és gondolkodom hogy ötödjére is nekiesek.
    Ratchet and Clank: Sose gondoltam volna, munkatársam adta hogy próbáljam ki. Négy napig nem jöttem le a konzolról.
    Uncharted szériának hála majdnem szakítottam párommal olyan szinten rá voltam pattanva.
    Last of us széria szintén.
    Bloodborne: Sose voltam souls játékok fanja, nem szeretem az önszívatást. Azóta egyik kedvenc játékom lett.

    És mindezt úgy hogy előtte éveken át csak PC-n játszottam kb. Voltak körülöttem konzolok de nekem max kölcsönbe volt pár napra vagy unokatesómnál játszottam.

    És akkor még ott a ghost of tsushima ami szintén beszerzésre fog kerülni hamarosan, na meg rakat új generációs cím is jön még ps4-re. Ja meg most szereztem be a days gone-t, két napja nem sokat alszom :)

    Szóval ahogy a többiek írták: Konzolokat az exek adják el. Ezért nincs boxom, forza és gears megy PC-n is, de brutálisan nagy élmény volt ezeken a játékokon végig menni. Egyszerűen ég és föld, utoljára PC-n a witcher 3 volt ami ilyen szinten elkapott, előtte talán már nem is emlékszem mi fogott volna meg ennyire.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák