Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz emvy #84 üzenetére

    tehát egy klikk, manuális váltó, oh wait, akkor minek az automata?
    szerintem nem ez a jó megoldás, hanem az, hogy ha már léteznek jó automaták, akkor azt tegyük az autóba.

    megint hangsúlyoznám, nem általában az automata ellen vagyok, nem is a csúcs-automata ellen, hanem azok ellen az átlagos váltók ellen, amik most vannak az átlagos autókban. nekem nem kell. akinek kell, vegyen olyat.

    "Hasonlo parameteru autom van (tomegileg es loerougyileg is), es ha engeded forogni, akkor azert megy rendesen.": nekem is hasonló paraméterű autóm van, csak régivágású, és háromszor körbeautózom az ilyen modern kacatokat vele.

    "Nagyobb sebessegnel meg mar kevesbe szamit a tomeg elozeskor": hehe 1/2m*v^2. szerintem számít a tömeg. két mázsa előnyöm van a saját autómmal a fent emlegetettel szemben. hidd el, számít.

    "az egytonnas Astra azert nem tud az erdi emelkedon 180-at": egyrészt nem tudhatod, hogy mit tud, másrészt az insigniával nem emelkedőn rossz előzni, hanem mindig.

    "Tenyleg, ha ugyanugy rakeszulsz az elozesre, mint egy manualis valtos autoval, akkor ugyanugy megy.": hát persze, én készüljek rá, mert az autóm gagyi? hol élsz te? nehogy már én legyek az autó szolgája csak azért, mert a gyártó meg akart spórolni pár dolcsit a váltón meg az ecu programján...

    ugyanúgy megy: már ha ugyanúgynak lehet nevezni, hogy amikor megkezded az előzésedet, még mögötted vagyok, amikor befejezed, meg előtted. egy gyengébb autóval.

    (#87) dabadab: "Olyan rettenetesen nagy kulonbseg nincs": de, ég és föld. és igen, bőven van akkora különbség két személyautó között is, hogy az egyiknél kivágnád a biztosítékot a rákba, a másik meg megfelel vagy jó.

    "Olyan ez, mint a chemtrail meg a gyikemberek": fogadd el: a gagyi abs nem mítosz, létező dolog, pláne nem chemtrail. vagy ne fogadd el, próbálj ki különböző autókat.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák