Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nwis86

    aktív tag

    válasz XuChi #51 üzenetére

    Nagyon hasonló gépem van mint neki, csak Xeon X5660 helyett 1el kisebb X5650 igaz tuningolva 4Ghz de régebben 4.4en is használtam, csak már nincs meg a AIO hűtésem... és GTX 970 szintén tuningolva és 18GB 1600Mhz DDR3

    Most 1 perce futtattam le az AC Odysey beépített benchmarkot, Fhd very high beállításokkal átlag 39fps, ultrán pedig 30, bár grafikai különbséget én a 2 beállítás közt nemigen látok, sőt pl ha az árnyékokat lejjebb veszem meg pár dolgot akkor is max egy helyben állva nézelődve látom a különbséget, de máris 40fps felett van. Én úgy gondlom jelenleg ez a leg gépigényesebb játék, (Controllt nem probáltam) de lényeg hogy minden megy közel maxon 40Fps környékén, de a legtöbb játék felette.

    Más
    Az asztal / földön való tároláshoz annyit hogy, amúgy van nekem is 1 új ryzenes gépem, 1600as, de még nem költöztem át rá :) igazából ezt csak is dizájn miatt építem, minden alkatrész szigorúan RGB-s és egyedi merev csöves vízhűtés lesz benne, már majdnem kész van, még pár fittingre várok. Természetesen kizárolag asztalon lesz tárolva, el se tudom képzelni hogy lehet a gépet asztal alatt tárolni... Az számomra kb olyan mintha valaki venne 1 szép festményt és képpel lefelé a szőnyegen tárolná :D

    [ Szerkesztve ]

  • qdak

    addikt

    válasz XuChi #51 üzenetére

    Jó kis konfigok ezek, nekem is csak 1 jó VGA kellene, de még így a halálból visszahozott 7870 Tahitival is játszok, játszik a gyerkőc nálam Isle/Saurian/BeamNG

    (Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

  • BrezaJ

    csendes tag

    válasz XuChi #51 üzenetére

    Én lepődtem meg a legjobban. Control átlag fps 38, Battlefront 2 47, Jedi Fallen Order 36, AC Origins épp 32-34 között (itt csaltam egyedül AA csak médiumon van), ME Andromeda 40. Nem tudom a sok szál e az oka, vagy a 8 giga VRAM, de ezt tudja. Amúgy vicces mert azért nem vettem 480/580 vgat mondván ez a CPU úgyse tud többet... hat lehet hogy mégis. De ezért nem fogok OC alaplapot vadászni. Viszont a VGAm jelenleg 1226 Core és 1750 MHz memória clockon van. Ezt tudom tuning ölni 1300 körüli Core-rá és 2000 memóriára de akkor hangos melegebb és nyerek max 5-8 fpst így hagytam a tuningot, elég nekem így is.

Új hozzászólás Aktív témák