Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    Igen egyébként a kulcsszó az a végén van. Egyáltalán nem értem, hogy a három tábort miért kell ennyire szétosztani. Nevetséges áron lehet használt konzolt venni. Elfért egy ps a PC vagy a Box mellett is. Ha mást nem a pár ex.játék miatt. Aztán ha genug akkor mehet vissza apróra. De ez a látatlanban fikázás butaság szerintem.

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

  • marilllyo

    veterán

    válasz .LnB #7 üzenetére

    Úgy amblock a PC vs Konzol témakörre. Vagy a box vs ps-re.

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

  • marilllyo

    veterán

    Visszaolvasva az írásod még azzal egészítettem volna ki, amit anno a PS4 totyiba is írtam.

    Én úgy gondolom, hogy maga a PC gaming-nek része a build... Amikor teszemazt IT-s vagy...és a saját tapasztalatod, tudásod és tesztek (na és persze a "keret) alapján összeválogatod a szerinted legjobb build-et. Maga a pc gaming élmény része a megjelenés minősége és a frame szám összhangja. Ennek az a szépsége. Büszkeséggel tölti el az embert egy jól összerakott PC az asztal alatt. Sőt...mint egy dédelgetett gyermek úgy gondolsz rá. Fantasztikus érzés. :B

    De ugyanúgy rengeteget ronthat a játék megítélésén az, ha drivereket kell csereberélni miatta. Vagy akár a "savanyú a szőlő" esete. Gyenge a gépem a játékhoz...de annyira biztos nem is jó..

    Ezzel szemben a konzolon mi marad? Mit látsz? Csak magát a játékot. Semmi más csak a "pure game". Ahogy azt megírták. Csak a fejlesztőkön múlik, hogy tetszik-e amit vettél vagy sem..
    Számomra ez szempont. "Kikapcsol bennem" egy-két felesleges dolgot és csak a játékra tudok koncentrálni.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

  • marilllyo

    veterán

    válasz oriic #505 üzenetére

    Jah...nézem az új hsz-eket és valamelyikhez hozzáfűznék valamit, de utána jött még vagy 30. :DDD

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

  • marilllyo

    veterán

    válasz Wesder #620 üzenetére

    Lehet emiatt a hsz. miatt elveszik tőlem a PS4 topikgazda kiváltságot. :DDD ;]

    De hát itt vagyok én is.

    Horizon Z.D. Elsőre hűű haa.. Másodikra (meg harmadikra a platina miatt (1000G gy.k. :D) már idegesítő volt. Minőségi játék...ez tény. Egyszer ütött...akkor nagyot.
    Heavy Rain: A legnagyobb játékélményem, amit valaha megéltem. (Nem mertem PS4-en játszani mert féltem, hogy tönkreteszem)
    Beyond Two Souls: Nem rossz...de nem egy H.R. Egynek jó volt.
    Driveclub: Én szerettem...élveztem... kimaxoltam, de látom a "betegségeit".
    Uncharted széria. A 2-t anno nagyon élveztem.. A 4-et max elismerem. Nem az én játékom.
    Last Of Us: Minőségi játék. Egy fokkal jobban csíptem mint az Uncharted szériát, de egyetlen egyszer ütött számomra. Nem venném elő többet.
    Until Dawn: Egynek jó volt.

    God of War-ba látok fantáziát. Meg is vettem de még várat magára. Detroit is ott az accomon de még nem nyúltam hozzá.

    Nekem a nagy vágyam egy Forza Horizon szintű játék PS4-re...de nincs. Csak ezért nem veszek egy One-t is mellé..de az exkluzívaink felét odaadnám érte. Aztán lehet nem is tetszene...kit tudja de a videók alapján irigy vagyok. Sőt a Gears of War 1-2-3 -mat is végigtoltam és én szerettem azokat a játékokat.

    Volt Xbox360-am majd átváltottam PS3-ra mert ott több volt az ismerős. Így jöttem PS4-re és így vagyok tagja egy haveri csoportnak, akik esténként visítanak meg nyerítenek voice chat-en egymás marhaságain. Nekem csak ez számít!

    Az én szememben az egész generáció (fat, pro, onex, s, slim mittomén) egykutya. Nekem az, hogy 35 vagy 40 fps nem számít semmit.
    A visszafelé kompatibilitásért igazán egy lépést nem tennék. Nekem ne a régi játékokat adják el újra, hanem csináljanak újakat...moderneket, szépeket, tartalmasat. És végre egy jó ow. arcade autósat. :DDD

    Aki konzolt akar venni, annk én mindig-mindenhol azt tanácsolom, hogy azt vegye, amelyikből több van az ismerősök között. Függetlenül attól, hogy PS-es vagyok. Ide tartozom...vélhetőleg a PS5-nél is megyek tovább a csapattal.
    A konzol vs pc más tészta. De ezt a box vs ps cicaharcot sosem fogom megérteni és elfogadni. :R Unalmas és végeláthatlan önigazolgatás.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

  • marilllyo

    veterán

    válasz .LnB #650 üzenetére

    Megfogalmaztam de inkább elküldöm majd pm-ben mert ez megint egy flamewart szokott indítani. :D

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák