Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz Invadrr_Zim #24 üzenetére

    köszi a véleményed, reméltem, hogy nem válunk ellenségekké ezen csikk kapcán :) amúgy annyira nem is akartam szembeállítani a 2 platformot, inkább kicsit az a közös metszet érdekel, amit a halmazok létrehoznak, valamint, mint mondottam, egy kis szárnypróbálgatás is volt benne azért. És nem utolsósorban kellemes éjjeli kikapcsolódásnak tünt (ti. a cikk megírása) egy pár sör társaságában.

    ezen felbuzdulva lehet nekiállok és a napokban publikálok egy tesztet az új házamról ;)

    Gabrika

    egy ilyen írás is érdekes lehet persze, de előtte elé kell azt dönteni, hogy - pusztán elméleti síkon - azt vegyük e figzelembe, hogy a gamer a PC-hez többnyire letölt, míg a konzolhoz vásárol, vagy a konzolhoz is letölt, de ebben az esetben alapból bukja a Live-ot ... szvsz a gyakorlati síkon másképp mozognak az események.

    Ha mindent legálisan akarunk és csak játékról van szó, természetesen a konzol fölényesen nyer, hiszen pont ezért lett kitalálva.

    Más kérdés, hogy a PC sem kerül annyival többe, ha a konzol szinvonalát, tehát az 1280 x 720-as grafikát közepes grafikai részletességgel célozzuk meg.

    De mivel van egy csomó alkatrészem itthon, lehet lesz egy ilyen teszt is :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák