Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diopapa

    addikt

    válasz BiP #232 üzenetére

    Az esetek 99.999%-ban nem korlátozna, ahol lakom, stabil digi net van, az esetek nagy részében PC-n játszom, a legtöbb játékom STEAM-en van meg eredetiben, szóval látom, hogy nem nagyon szakad, a BOX-on olyanokkal szoktam játszani, ami nem jött ki PC-re vagy szimplán konzolon/tévén nagyobb élmény (Forza 3, Red Dead Redemption, Mirror's Edge, The Darkness etc) szóval akkor korlátozna, ha elmennénk a fentebb említett faházas túrára. De nyilván ilyen kevésszer van, de akkor is bosszantana, hogy nyilvánvalóan tolvajnak néznek mert különben nem néznének a körmömre naponta, hogy hahó ma loptál haver? Szvsz a Windows 8-al nagyon rossz irányba mozdult az MS (főleg ismerve a kezdetektől fogva jelenlevő felháborodásokat), most pedig úgy néz ki, hogy megint belelépnek ugyan abba a sz*rba. (nem törődnek a vásárlóik visszajelzéseivel) Mondom ezt úgy, hogy a Sunyi(tm)-t sem szeretem, (illetve inkább a SOE-t) mert nagyon pénzéhes és pofátlan banda, plusz a mediacenter ötlete tetszik is a Microsoftnak, a 360 kontrollere is nagyon bejön, ahogy nézem az új is nagyon hasonló ehhez, plusz pl a PS3 exkluzivok nekem túl "japánosak" és gyerekesek de mivel nem tudok elmenni Redmondba és nem tudok értelmet verni Balmer fejébe így marad az, hogy a pénzemmel szavazok az út ellen, amire a Microsoft lépett. Nem veszek Xbone-t nem veszek Win8-at. Tehetnek egy szívességet.

    Jah és a kinect nem érdekel, azért sem akarok fizetni.

    [ Szerkesztve ]

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

  • cskamacska

    addikt

    válasz BiP #232 üzenetére

    Itt természetesen csak elvi fejtegetésekről lehet szó, mert jó eséllyel 2014 végéig itthon nem is lesz Xbox One.(persze ez még változhat, de mikor nálunk nagyobb piacokat is 2014 végére datálnak, úgy esélyünk sincs) Teszi mindezt úgy hogy az itthoni árérzékenyebb piacon az lenne a drágább alapgép, olyan szolgáltatásokkal, amik jó részét el sem érhetjük. Pl foci EB/VB/Bajnokok Ligája, Olimpiák, Forma 1, kosár/kéz/vízilabda streamelve, magyar kommentárral, ez menne itthon. Na ez nem lesz. :DDD

    Wii itthon is aratott, de kezemen meg tudom számolni hány ember vett Kinectet, Move vezérlőt itthon, ez várhatóan nem lesz érv.

    És épp ez a lényeg, amit mi megkapunk belőle az kevesebb, mint a PS4 esetében, cserébe kezdő ára drágább lesz, játék cserebere és továbbadás nehézkes, ha egyáltalán elérhető, később kapjuk meg, és bár 24 órás limit pont minket nem érint komolyan, de épp kellemetlenséget okozhat, ha tényleg meghagyják(amit kétlek).
    Én nem csodálkozom a magyar játékosok szájhúzásán, az eddigiek alapján egyszerűen nekünk jobban megéri egy PS4.

    Viszont én nem hiszem hogy az MS ezt így hagyná, még azt is el tudom képzelni hogy a hardver specifikációkba belenyúlnak, a DRM és a többi huncutság pedig biztos hogy változni fog.

    Ha addig nem, hát Ballmer leváltása után.

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák