Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz BiP #9 üzenetére

    izé... szerintem teljesen automatikus "közvéleménykutatás" a cél ezzel... gondolom az eula is tele lesz ezzel, hogy "a vásárló beleegyezik, hogy a m$ az x1 használata közben információkat gyűjthet a gép használatát illetően a szokásokról, blabla"

    ...lényegében egy all in ONE szórakoztatóközpontot akarnak csinálni a boxból, ami annyi funkcióval bír, hogy 1 tucat bemutató alatt se lehetne kivesézni igazán... csak egy része lesz a játékkonzol szerep... én úgy látom, hogy hc-konzolként a ps4 fog nyerni észak-amerikán kívül nagyjából mindenhol, ott viszont magasan veri a ps-t és közel nem lesz bukta a dolog :K átlag amcsi csak hazamegy, leül egy pizzával a kanapéra: "xbox on!", skype-ol egyet ismerősökkel, megnézi a kedvenc műsorát, közben bejelentkezik 2 haver, játszik egyet velük, stb... a legelső bemutatóból én arra következtettem, hogy a játékkonzol-szerep háttérbe szorul és a "szórakoztatóközpont" érvényesül: egy hülyebiztos konzolt kap a nép, amiért oda meg vissza lesznek ott, ahol rendesen van hozzá szolgáltatás is (elsősorban észak-amerika...)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák