Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz Integrale #347 üzenetére

    Nekem van 920 és 930-am is. A 920-nak nem rossz az anyaga csak a csillogós felület rontja az összképet, egyébként recseg a kamera gombbal átellenben a műanyag rész. A 930-am matt polikarbonátja szerintem nagyon jó és nem nagyon látszik rajta semmi karcolás több mint 1 év után sem. A 950-ek ehhez képest még puhább tapintásúak és ettől kellemesebb kézbe venni. A 930-hoz képest nem rondít be a képbe a fém keret sem ami általában zavaróan hideg. A 950-ek vékonyabbak is ezért jobb is a mindennapokban a kezelhetősége a méret ellenére is. Külsőre is sikerült szép egyedi hátlapokat csinálni és a minimál logó a hátlapot még jobban feldobja. Dizájnra szebbek mint a 930, messziről ki lehet őket szúrni a hátlapok miatt. Élőbe szerintem gyönyörűek. Kettőt próbáltam ki egyik sem recsegett, masszívan illeszkedett a hátlap.
    Lehet ránézésre szép a fém meg az üveg hátlap, de praktikusságban és tartósságban már erősen kétlem. Én örülök, hogy maradt a MS a polikarbonátnál és nem állt be a sorba a fémmel és pláne az üveggel.
    Jövőre cserélem a 930 nyár környékén egy 950-re.

Új hozzászólás Aktív témák