Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rosszkutya

    tag

    válasz #40194816 #6002 üzenetére

    Mint ahogy fentebb említettem, lehet, hogy csak megszokást igényel a dolog, de valahogy nekem logikusabb volt a MIUI DS rendszere. Pl. ott nem kellett minden kontakthoz előre beállítanom, hogy melyik kártyáról indítsa a hívásokat, illetve kellemes fícsör volt az is, hogy mindkét kártyához be lehetett állítani külön alapértelmezett csengőhangot, továbbá kissé szokatlan, hogy a névjegyzékből nincs közvetlen átjárás a híváslistába, csak fordítva, és az is furcsa számomra, hogy ha van lehetőség a híváslisták összevonására, akkor miért nem lehet minden hívás megkezdésénél külön kiválasztani, hogy melyik kártyáról szeretném indítani a hívást. Ez így számomra teljesen értelmetlen opció.
    De azért jobban átgondolva a dolgokat, ezek valóban nem igazi problémák, csak egy olyan rendszerből érkezőnek kicsit furcsák, ahol a felhasználok folyamatos visszajelzései alapján alakítják a rendszer működését. Szóval nem akarok demagógnak tűnni, úgyhogy ha ennyien dicséritek, és boldogultok vele napi szinten, akkor én is biztosan meg fogom szokni ezeket az apróságokat. ;)
    De egyébként ami a készüléket, és a rendszert illeti, eddig kifejezetten kellemes a szájízem, pedig a fent említett MIUI-t is nagyon szeretem, csak a háttérben (megbízhatatlanul) dolgozó Androidot nem. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák